PREMIERA: Potężne przyspieszenie internetu w Plusie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie. Sieć komórkowa Plus przyspieszyła bowiem ze swoim mobilnym internetem. Według pomiarów serwisu Speed Test wzrosty są imponujące, gdyż z średniego poziomu 15 Mb/s do aż prawie 20 Mb/s. Tylko tak należy rozumieć dokładną wartość 19,54 Mb/s. Dla porównania miesiąc temu był to jakże marny poziom 14,92 Mb/s.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy spojrzeć do ostatniego notowania My mobile RANKING. 5 Mb/s zwyżki formy to spore osiągnięcie nie tylko sieci komórkowej Plus, ale i również dla partnerów działających na zasadzie współpracy roamingu krajowego. W efekcie tacy operatorzy MVNO jak chociażby Lajt Mobile czy A2Mobile (niezwykle uznane w niniejszym, opiniotwórczym medium) poczują znaczny wzrost mobilnego internetu.

Pozostała W3 (Play, T-Mobile i Orange) nie miała takiego turbodoładowania mocy. Kto wie, może w wielu mieszkaniach pojawi się także przez to magiczny plusik na ekranach smartfonów w formie 4G+ oraz LTE+. Tymczasem zielony operator rozdaje darmowe 6 GB dla swoich klientów. Trzeba tylko aktywować paczkę w dedykowanej aplikacji o nazwie Plus Online. Promocję znajdziemy w zakładce (folderze) Internet.

(fot. Plus/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Potężne przyspieszenie internetu w Plusie”

  1. marco Odpowiedz

    Może jest ciut lepiej ale szału nie ma. Jak ostatnio sprawdzałem na drugim telefonie to max 16 Mb/s ale za to przy wysyłaniu 22 Mb/s. To jest ciekawe że w Plushu na kartę mamy wyższa prędkość przy wysyłaniu niż pobieraniu?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt