Darmowy Showmax wreszcie w Play na kartę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Play (z Red Bull Mobile na czele) na kartę wystartowała z kapitalną promocją ważną całe trzy miesiące. Aż chciałoby się powiedzieć, VAS pełną gębą od marketingowców P4, którzy wreszcie zakasali rękawy do roboty. W efekcie użytkownicy Pre-paid fioletowego operatora mogą się cieszyć z całkiem niezłego trio darmowych usług. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Najważniejsza z nich dotyczy chyba bezpłatnego dostępu do usługi Showmax na 90 dni (ostatnio mocno chwalonej w My mobile). Dzięki temu klienci Play będą mogli oglądać dobre polskie kino bez dodatkowych opłat. Jeśli mają oni telewizory typu smart lub przystawki z Apple TV na czele to zyskują oni dodatkowo funkcjonalność domowego kina. Nikt przecież chyba nie ogląda filmów na małym ekranie telefonu jak ma do wyboru dużą plazmę w salonie. To nie wszystko.

Do tego dochodzi równie darmowy Tidal na 90 dni oraz specjalne pakiety internetowe o wielkości 6 GB przyznawane co miesiąc aż do 16 kwietnia bieżącego roku. Finalnie więc otrzymujemy 18 GB za friko. Są przy okazji pewne haczyki. Pierwszy z nich polega na braku obowiązywania lejka po przekroczeniu transferu, przez co normalnie pobierane są środki z konta. Druga to konieczność ręcznej dezaktywacji każdej z trzech ofert. Jeśli tego nie zrobimy, opłaty zostaną naliczone według standardowych stawek. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie www.play.pl/kampanie/wiecej-rozrywki.

(fot. Play/My mobile)

PLAY REKLAMUJE DARMOWY INTERNET, TIDAL I SHOWMAX

Przygotowane przez

jest autorem 10978 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

4 komentarze do “Darmowy Showmax wreszcie w Play na kartę”

 1. szotyi Odpowiedz

  Tu także nie ma oryginal kontener . Gdzie ta innowacja? AAAAAA rozumiem, zmiany zmiany zmiany. Kontener sie skończył.

  • Kamil

   Cytuję opis witryny My mobile:

   Najbardziej innowacyjny serwis o technologiach mobilnych w Polsce prezentujący najlepsze aplikacje, najciekawsze promocje, najbardziej praktyczne porady na Twój telefon

   Wskazuje pewien fragment:

   Najciekawsze promocje. Teraz rozumiesz czy dalej nie dotarło?

  • szotyi

   Ale pisałes że będzie tylko oryginal kontener. Rozumiesz?

 2. marco Odpowiedz

  Promocja super, zwłaszcza na Showmax i Tidal. Trochę gorzej z pakietem internetowym i już wyjasniam o co chodzi. Mianowicie uzywam karty Play na telefonie bez LTE. Gdy korzystałem ze zwykłego pakietu to internet jakoś działał. Jak włączyłem ten promocyjny (schodzi w pierwszej kolejności) to internet jakoś zwolnił. Ciekawe od czego to zależy? Pamietem że kiedyś też włączyłem jakiś promocyjny pakiet i też jakoś słabo chodził. Ciekawe czy czasem nie sa jakieś „ukryte spowalniacze” dla takich pakietów? Zaznaczam że nie wiem jak to jest w LTE gdyż ten telefon nie ma tej opcji.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt