PREMIERA: Dwie ciekawe zalety Androida 9.0 Pie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Android 9.0 Pie znajdujący się przeszło na 20% urządzeń z mobilnym systemem rozwijanym przez Google wniósł dwie niezwykle praktyczne zalety, które nie figurują w liście zmian oficjalnie podanych przez giganta internetowego na tzw. listingu. Co niezwykle ważne, za chwilę opisywane dwa bugi występowały niestety na wcześniejszym wydaniu 7.0 Nougat.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pierwszy dotyczy nareszcie wyświetlania powiadomień z komunikatora GG. Tak, ale obecnie są wciąż osoby korzystające wyłącznie z tej aplikacji na tle ogromnej dominacji Messengera. Wynika to z bardzo prostego faktu. Tacy użytkownicy nie posiadają konta na Facebooku i wcale nie widzą w tym nic dziwnego. Nie zaufali imperium z napisem f na niebieskim tle. Najprawdopodobniej już nigdy mu nie zaufają. Może i dobrze.

Druga kwestia dotyczy bezproblemowego aktualizowania hurtem aplikacji z sklepu Google Play. Wcześniej nie dało się spokojnie wyjść zrobić coś praktycznego do jedzenia, by móc później wrócić na gotowe (czytaj zaktualizowanie dajmy na to 58 tytułów). Zawsze Android 7.0 Nougat komunikował jakieś dziwne błędy. Teraz tego nie ma. Android 9.0 Pie akurat pod tym konkretnym względem mocno zapunktował. Oby zalet było więcej.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11055 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt