PREMIERA: Żużlowy mistrz świata Jason Doyle też używa iPhona

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W środowisku żużlowym zawrzało po tym jak okazało się, że były mistrz świata cyklu Speedway Grand Prix z 2017 roku, mianowicie Jason Doyle jest karmiony w jednym z toruńskich szpitali kromkami chleba, plastrem masła oraz kilkoma kawałkami wędliny. Taki to już jest standard polskiej służby zdrowia. Jednak nie o tym będzie mowa.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o zupełnie inne zjawisko z perspektywy technologii. Otóż powyższy zrzut ekranu jasno pokazuje jaki model telefonu komórkowego używają mistrzowie. Tak, znowu jest to iPhone (dokładniej mówiąc model z serii iPhone X z charakterystycznym notchem) od Apple. Kiedyś jeszcze gwiazdy używały Windows Phone (z Jennifer Lopez na czele) czy platformy BlackBerry (w reklamach to samo robiła Alicia Keys).

Spróbujmy sobie w tym miejscu odpowiedzieć na pytanie dlaczego tak jest. Powody mogą być dwa. Po pierwsze, iOS to najprzyjemniejszy w użyciu mobilny system operacyjny na świecie. Po drugie, nie sprawia on aż tak dużo problemów jak chociażby Android. Oprogramowanie ma działać, a użytkownik nie powinien sobie zawracać głowy bugami jak to ostatnio jest z komputerowym Windows. Ale to temat na zupełnie inny artykuł.

(fot. Jason Doyle/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Żużlowy mistrz świata Jason Doyle też używa iPhona”

  1. Maniana Odpowiedz

    Panie spekulancie. To co jest na reklamach to jest po prostu promocja sprzętu i to grube pienądze się za to dostaje ;P . A poza tym sam używam iphona 7 i w sumie jest spoko poza dziadowską baterią ładowaniem non stop i spadku pojemności do 96% przez okres 3 miesięcy .

    • Kamil

      Apple iPhone 7 jest spoko, ale dzis bym go nie kupil za „kwadratowy ekran” 16:9 zamiast 21:9 (18:9 to absolutne minimum)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt