PREMIERA: Rodzice kupują córce na raty smartfon za blisko 4.000 PLN

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Historia z życia wzięta. Rodzice kupują córce na raty iPhona X za prawie 4.000 PLN w jednym ze sklepów z elektroniką użytkową. Na szczęście mądra przypadkowa osoba odradziła zakup iPhona XR, na którego mocno naciskał sprzedawca. Na nikim wrażenia nie powinien robić fakt aż tak drogich zakupów, w dodatku dla nastoletnich przecież pociech.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wszak inteligentne telefony komórkowe są teraz najważniejszym urządzeniem w domu, gdzie często nie ma wcale komputerów osobistych. Nie dziwmy się więc, że wręcz dorośli ludzie kupują na raty smartfony za 3.500 PLN, ponieważ nie mają odłożonej aż tak dużej gotówki. To będzie coraz częstszy obrazek wśród konsumentów. Kiedyś za podobne sumy nabywało się jedynie notebooki. Racjonalny wydatek na telefon to maksymalnie 1.000 PLN.

Dziś czasy się zmieniły. Klienci chcą mieć największą jakość styczności z technologią mobilną. Niby średniaki sprawiają coraz mniej problemów. Jednak średnia półka cenowa zawsze będzie tylko średnią. Te wszystkie dbałości o detale czy pozytywna polityka aktualizacji inteligentnych telefonów komórkowych jest zarezerwowana wyłącznie dla wysokiej półki high-end flagowców. Pierwszy lepszy przykład z brzegu to chociażby działająca na nich kultowa gra Fortnite.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Rodzice kupują córce na raty smartfon za blisko 4.000 PLN”

  1. Albert Odpowiedz

    A czy ta „mądra przypadkowa osoba” nie miała przypadkiem na imię Kamil ?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt