PREMIERA: Smartfon za 3.500 PLN kupiony na raty
|
|
|
- czwartek, Listopad 29, 2018, 2:46
- News
- 1 komentarz

Choć wielu osobom wydaje się to być niepojęte, to są klienci gotowi kupić na raty drogie smartfony high-end z najwyższej półki w cenie 3.500 PLN. Idealnym przykładem takiego urządzenia jest telefon Huawei P20 Pro, który pół roku temu debiutował właśnie w takiej kwocie. Aktualnie popularne porównywarki cenowe wskazują już sumy rzędu 2.700 PLN.
| Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
|
  |
|
Spróbujmy zatem wyjaśnić te zjawisko z psychologicznego punktu widzenia. Otóż smartfon dziś to najważniejsze urządzenie komputerowe w życiu człowieka. Laptopy (lub notebooki jak kto woli) już dawno przestały być modne. Utożsamiane są one niestety z coraz cięższą pracą umysłową, niemającymi nic wspólnego z rozrywką oraz dobrą zabawą jak chociażby konsole. W dodatku wymieniane są rzadziej, bo spokojnie co 5-8 lat.
W przypadku smartfonów jest to zaś okres 1-2 lat, czyli nawet z pięciokrotnie większą częstotliwością. Nie dziwmy się zatem, że ktoś stawia na słuchawki z wysokiej półki za 3.500 PLN w momencie premiery jak nadmieniony wyżej Huawei P20 Pro z najlepszym aparatem fotograficznym na rynku. Kiedyś brało się raty na mocne komputery. Obecnie są to wydajne smartfony świetnie radzące sobie z grami (jak PC). Takie mamy czasy.
(fot. Huawei/My mobile)
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
1 komentarz do “PREMIERA: Smartfon za 3.500 PLN kupiony na raty”
Skomentuj








W rzeczywistosci wystarczy im alcatel 1 za 279zł.