PREMIERA: Naelektryzowane telefony z kopiącym prądem to spory problem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jest jedna rzecz, która mocno irytuje na tych wszystkich smartfonach znajdujących się na wystawach. Nigdy nie wiadomo czy nie kopnie nas prąd w momencie dotknięcia inteligentnego telefonu komórkowego (najczęściej, wszak feature phonów mamy coraz mniej na tzw. ladzie). Aż dziw bierze, że nikt, dosłownie żaden startup nie rozwiązał tego nieprzyjemnego problemu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dotyczy on zarówno smartfonów ze szklaną jak i metalową obudową. Tak naprawdę nie ma reguły. W najmniej oczekiwanym momencie zabawy telefonem może nas kopnąć prąd. Dochodzi nawet do takich paradoksów, że klienci boją się wziąć w dłoń na testy słuchawki z obawy o delikatnie porażenie prądem. Często jest wręcz tak, iż później faktycznie następuje rozładowanie elektromagnetyczne. Jest ono wysoce dyskomfortowe.

W zasadzie tylko jedna grupa urządzeń jest bezpieczna od tego typu naelektryzowania. Chodzi smartfony z plastikową, matową obudową. Te telefony śmiało oraz zupełnie bez obaw możemy brać w dłoń. W dodatku nie pozostawiają one tak irytujących smug. To dlatego My mobile lubi takie słuchawki jak Sony Xperia XA czy Xperia 10. Co ciekawe, Apple iPhone 5S choć ma metaliczną konstrukcje to jakby mniej kopał. Tymczasem wybrani operatorzy telefonii komórkowej mają prąd w swojej ofercie.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Naelektryzowane telefony z kopiącym prądem to spory problem”

  • Kamil

   Oj mase osób widzialem w sklepach, ktore kopna prad 🙂

 1. adiko Odpowiedz

  To bardzo ciekawe bo mnie się jeszcze z telefonem nigdy nic takiego nie stało, a używam dużo swojego smartphona, to jak mi to wytłumaczysz – jestem wyjątkiem ??

  • Kamil

   Ale ja mówie o telefonach w sklepie na kablu, ehh czytanie ze zrozumieniem kuleje strasznie w tym kraju 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt