Zimny jak lód telefon to nic przyjemnego

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

zimny-jak-lod-telefon-to-nic-przyjemnego

Wiele osób bardzo mocno krytykuje Samsunga za stosowanie we flagowych modelach plastikowej obudowy. Największy na świecie producent telefonów komórkowych prawdopodobnie się jednak złamie i lada moment zaprezentuje smartfony wyposażone właśnie w metaliczne konstrukcje rodem z HTC One czy Apple iPhone 5S. Wystarczy nadmienić słuchawki Samsung Galaxy F oraz nową, czołową produkcję w postaci Samsunga Galaxy S 5.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Warto jednak w tym miejscu zastanowić się czy porzucenie plastiku na rzecz zdecydowanie bardziej prestiżowych materiałów będzie korzystne z punktu widzenia użytkownika. Już teraz wiele osób narzeka, że wybrane modele w momencie wzięcia ich do ręki powodują nieprzyjemne uczucie chłodu. Każdy, kto miał w ręku zimny jak lód telefon to wie o czym mowa. To samo można oczywiście powiedzieć o innych urządzeniach.

Doskonałym przykładem są zewnętrzne dyski twarde lub ich stacjonarne odpowiedniki wyposażone w specjalne kieszenie. Może się więc teoretycznie zdarzyć, że projektanci z dalekiej Korei wybiorą zły rodzaj materiału i właśnie takie nieprzyjemne uczucie zimnego jak lód telefonu komórkowego po jego dłuższej bezczynności (jak pracuje to się nagrzewa, w efekcie czego problem po części znika) będzie występowało. W takiej sytuacji jeszcze nieraz zatęsknimy za dawnym plastikiem.

(fot. HTC/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt