PREMIERA: Fajny jest ten kosmiczny wygaszacz ekranu Apple TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jedno trzeba przyznać firmie Apple. Jest ona genialna, jeśli chodzi o bajery czy innego rodzaju smaczki występujące w oprogramowaniu. Jedną z takich godnych podziwu rzeczy są naprawdę wysokiej jakości wygaszacze ekranu w dedykowanej przystawce. Apple TV, bo o nim mowa nawet zwykły pokaz slajdów potrafi zmienić w fotograficzne arcydzieło.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wszystko dlatego, że źródłem obrazów w nadmienionym przed chwilą przykładzie są zdjęcia zwierząt National Geographic. Tam akurat o jakość możemy być spokojni. Teraz firma z Cupertino oferuje nowe wygaszacze ekranu z motywem kosmosu. Przez to na żywo można podziwiać widok kuli ziemskiej z kamery sondy amerykańskiej Międzynarodowej Stacji Kosmicznej NASA. W przeszłości My mobile chwaliło wygaszacze Apple TV.

Motyw z wyświetlaniem Ziemi już podchwyciła platforma satelitarna nc+. Dodała ona bowiem nowy kanał telewizyjny NASA TV 4K oraz NASA TV HD bez dodatkowych opłat. Trzeba przyznać, że dzięki temu dosłownie każdy abonent będzie miał ciekawą namiastkę marketingowego kunsztu Apple TV z poglądem naszej planety. Więcej szczegółów na temat jego zjawiskowych wygaszaczy znajdziemy na www.support.apple.com/pl-pl/HT208992.

(fot. Venom/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11055 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt