PREMIERA: Podczas klonowania obrazu fajny jest ten udawany tryb CinemaMode w AirPlay

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Funkcja AirPlay, czyli klonowania obrazu z iPhona na przystawkę telewizyjną Apple TV ma jedną niezwykle ciekawą opcję. Chodzi o to, że w momencie streamingu obrazu z automatu są zablokowane powiadomienia. W efekcie podczas seansu kinowego filmu nie wyświetlają się co chwilę notyfikacji na telewizorze o nowej wiadomości poczty Email czy z komunikatora Messenger. Nazwijmy ten feature roboczo CinemaMode.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Użytkownik w trakcie castowania słyszy jedynie dźwięki. Oczywiście podczas takich powiadomień zapala się ekran telefonu. Niestety, ale w momencie wykonania połączenia telefonicznego (z włączeniem rozmowy Messengera przez technologię VoIP) następuje przerwanie usługi klonowania obrazu. Musimy mieć tego świadomość. Lepiej po prostu w tym czasie jak nikt do nas nie dzwoni z jakąś ważną sprawą do obgadania.

W przeszłości My mobile już chwaliło standard AirPlay opracowany przez giganta z Cupertino. Wtedy chodziło o komunikację dwustronną na linii iPhone oraz Apple TV, przez co możliwe było sterowanie pilotem (przewijanie filmu, wybór napisów oraz wersji lektora bez potrzeby brania w dłoń smartfonu). Rzecz jasna wcześniej aplikacja musiała być przystosowana względem API Apple TV. Dla przykładu tak było z pozycją HBO GO czy Showmax, a nie z Ipla oraz TVP.pl o zablokowanej usłudze Player nie wspominając.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 9928 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt