PREMIERA: Gear Club jak Forza Horizon ze zmiennymi warunkami pogody

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gear Club to zdecydowanie najlepsza mobilna gra 2018 roku zdaniem My mobile. Chyba żaden inny tytuł rozrywkowy tak mocno nie wciąga. I wcale nie chodzi tutaj o świetną grafikę, ale również grywalność. W przeciwieństwie do serii Asphalt Airborne od Gameloft, tutaj mamy fizykę na wysokim poziomie. Trzeba używać hamulca oraz nie ma mowy o lotach gdzieś w niebo.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jakby tego było mało dosłownie na dniach odkryto kolejny genialny szczegół. Otóż w mobilnym Gear Club występuje zmienna pora pogody. To oznacza, że dokładnie na tych samych trasach przyjdzie nam jeździć w dzień, zachodzie słońca czy w końcu w nocy. Takich rzeczy nie było w konkurencyjnych produkcie chociażby francuskiego dewelopera gier na smartfony. W pewnym sensie więc Gear Club przypomina Forza Horizon 4.

Tam na platformie PC oraz konsoli Xbox One występują nawet tak zadziwiające efekty jak zmiana pór roku, a nie tylko dni. Przez to przyjdzie nam ścigać się w porze wiosny, lata, jesieni oraz nielubianej mocno przez wielu zimie. Aspekt białego puchu trafił ostatnio do takich strzelanek typu battle royale jak komórkowy Fortnite i PUBG Mobile. Była to interesująca, śnieżna odmiana z uwagi na aktualnie panujący chłód za oknem.

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11510 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt