PREMIERA: Apple TV, namiastka komputera w salonie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdyby się tak głębiej zastanowić to w dzisiejszych czasach komputer nie jest w zasadzie do niczego potrzebny w domowym zaciszu (poza pracą, najczęściej profesjonalną w branży kreatywnej). Prawie wszystko robimy na smartfonie. Jednak te małe urządzenia nie w każdym aspekcie sprawdzają się najlepiej. Akurat chodzi o prezentowanie multimediów czy szeroko rozumianej rozrywki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Weźmy na przykład takie małe kapitalne urządzenie jak przystawka telewizyjna Apple TV. Bardzo wiele czynności bowiem przeszło na nią właśnie z komputera. Wystarczy nadmienić takie rzeczy jak oglądanie filmów (z platformą Netflix włącznie), granie (Apple TV 4rd umożliwia normalnie pobieranie gier, a następnie zabawę na dedykowanym kontrolerze). Nawet ten niepozorny YouTube uciekł z komputera na dobre.

I pomyśleć, że kiedyś notebook był głównym urządzeniem do oglądania tych zabawnych treści z największego na świecie serwisu wideo. Jakby tego było mało dzięki funkcji klonowania obrazu (AirPlay), Apple TV świetnie pełni funkcję projektora z telefonu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dzięki temu w jeszcze wygodniejszy sposób surfować po internecie na dużym ekranie. Jak na ironię losu, nowy komputer Mac Mini wygląda jak Apple TV. Naprawdę jest on jego namiastką, która powoli odchodzi do lamusa.

(fot. Apple/My mobile)

NOWY KOMPUTER MAC MINI WYGLĄDA JAK APPLE TV

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 10250 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt