PREMIERA: Licznik ikony aplikacji Facebook na Androida oszalał

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ten błąd wyjątkowo drażni (dotyczy to zwłaszcza wszystkich estetów wrażliwych na piękno natury estetycznej). Otóż oficjalna aplikacja Facebook na Androida to jeden wielki bubel (na tle wydania na iOS). Tylko tak można streścić licznik powiadomień ikony programu dla zielonego robota, który szaleje. Liczba zdarzeń nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Już pal licho, że aplikacja wyświetla 23 (cyfra znanego koszykarza Michaela Jordana). Naprawdę jest zaś jedno, dwa czy trzy zdarzenia. Co najśmieszniejsze, bug ten występuje od dobrych kilkunastu miesięcy. Mimo jednak tego deweloperom Facebooka dalej nie udało się go rozwiązać. Podobne rzeczy dzieją się jak odświeżamy strumień aktualności, który gestem przeciągania z góry na dół radykalnie zmienia wiadomości.

I tutaj znowu tego nie ma na iOS. Co warto nadmienić, nakładka Xperia Launcher ma duże problemy z wyświetlaniem licznika powiadomień w ogóle dla sporej ilości aplikacji. Podobnych rzeczy nie uświadczymy zaś na urządzeniach Samsunga lub Huawei. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że programiści z Kalifornii wkrótce ogarną ten bałagan u tracącego zwłaszcza młodych użytkowników Facebooka.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt