Android 10.0 Q z trybem ciemnym

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wiele długich lat potrzebował Android, największy na świecie mobilny system operacyjny, by dogonić chociażby leciwego Windows Phone 8. Tak, to nie jest żart ale nareszcie doczekamy się w zielonym robocie trybu ciemnego, mocno zachwalanego w niniejszym serwisie. Według oficjalnych informacji pracownika amerykańskiego koncernu Google, stanie się to wkrótce.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Android 10.0 Q standardowo będzie wyposażony w opcję włączenia ciemnego motywu kolorystycznego. Taką samą funkcje wyboru pomiędzy jasnym a ciemnym interfejsem menu miały najpiękniejsze mobilne kafelki. Jedno kliknięcie w ustawieniach i człowiek mógł się cieszyć wszechobecnym minimalizmem czerni. Akurat na platformie komórkowej Windows Phone jakoś nigdy za szczególnie nie przyjął się biały motyw.

Tymczasem to właśnie on jest domyślnie preferowany przez Androida oraz iOS. Dobrze, że nadchodzą zmiany w tej materii. Android 10.0 Q powinien zadebiutować oficjalnie na rynku standardowo w sierpniu. Tak więc pół roku spokojnie sobie poczekamy na nowy wariant ciemny w menu. Co ciekawe, Google przez długie miesiące nie publikuje statystyk fragmentacji Androida z uwagi zapewne na znikomą popularność wersji 9.0 Pie.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Android 10.0 Q z trybem ciemnym”

  1. Nikttaki Odpowiedz

    Ty poczekasz dłużej bo S8 tego andka nie dostanie. Co do ciemnego motywu to zapomniałeś że do androida kitkat motyw był ciemny?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt