Z Androidem 10.0 Q szybciej znajdziemy słuchawki

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Android 10.0 Q zapowiada się całkiem smacznie. Szkoda tylko, że wciąż nie jest znana oficjalna nazwa słodkiego smakołyku jaki będzie promował następne duże wydanie największego na świecie mobilnego systemu operacyjnego rozwijanego przez koncern Google. Pojawiają się natomiast dla odmiany kolejne nowe funkcje zielonej platformy z Mountain View.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Będzie nią niezwykle przydatna opcja lokalizacji bezprzewodowych słuchawek oraz wsparcie asystenta. Takie cuda są możliwe dzięki technologii Bluetooth. W tym miejscu warto przypomnieć, że relatywnie stary Android 6.0 Marshmallow wniósł funkcję Fast Pair, czyli szybkiego parowania z pchełkami bez kabli zupełnie tak jak ma to miejsce w konkurencyjnym iOS wraz ze słuchawkami AirPods, które wręcz stały się kultową ikoną stylu.

Nawet będąc w galerii handlowej można spotkać czarnoskórych użytkowników, dumnie noszących je na głowie. Wracając jeszcze na koniec do tematu nowości Androida 10.0 Q to trzeba wspomnieć, iż wskaźnika procentowego naładowania doczekają się nareszcie baterie podłączonych akcesoriów bezprzewodowych wraz z korektorem graficznym (lewa czy prawa słuchawka). Dotychczas opcjonalność była dostępna wyłącznie w zewnętrznych nakładkach producentów.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt