PREMIERA: Red Bull TV to naprawdę świetna telewizja

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Red Bull Mobile to nie tylko sieć komórkowa, która jest tak naprawdę submarką Play. Brand należy do wielkiego koncernu Red Bull sławiący się produkcją napojów energetycznych dla sportowców zajmujących się szeroko rozumianymi sportami ekstremalnymi. To dlatego tak wielu żużlowców z sukcesami ma sponsora właśnie w postaci Red Bulla.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Według nieoficjalnych informacji wspiera on ich całkiem przyjemną sumą 200.000 PLN za sezon. Warto więc być dobrym w tym, co się robi. Wystarczy tylko nosić czapeczkę z daszkiem z napisem Red Bull oraz pić w momencie udzielania wywiadów podczas transmisji meczy w kanałach sportowych charakterystyczną puszeczkę w kolorze srebro-niebieskim. Tymczasem Red Bull tworzy świetny projekt telewizyjny. Z prawdziwą przyjemnością ogląda się te materiały z odległych zakątków świata w aplikacji Red Bull TV na Apple TV.

Widoki, ujęcia oraz polskie napisy sprawiają, że momentami lepiej się konsumuje treści aniżeli Travel Channel czy Eleven Sports. Po sentymencie do Red Bull Mobile takie miłe niespodzianki człowiek odkrywa. Wygląd aplikacji Red Bull TV na platformie Apple TV jest świetny. Był on nawet chwalony na łamach Fan Page My mobile na Facebooku. Aplikacja jest dostępna na rozmaite urządzenia (z Androidem czy iOS rzecz jasna włącznie). Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie www.redbull.com/int-en/tv/apps.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt