Znamy maksymalny próg za usługi premium

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Bardzo pozytywne zmiany nastąpiły w prawie telekomunikacyjnym. Otóż od tygodnia, a dokładniej mówiąc 12 grudnia bieżącego roku oszuści naciągający na drogie SMSy typu premium mają utrudnione zadanie. Abonenci bowiem są chronieni domyślnym progiem, limitem w kwocie 35 PLN. Jeśli zatem nie wyrazili zgody na korzystanie z droższych płatności to mogą spać spokojnie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie będzie już historii, że ktoś wydał na usługi telekomunikacyjne przypadkowo i nieświadomie grube tysiące złotych. Pomijając nawet fakt wyświetlania monitów bezpieczeństwa dla wiadomości SMS premium w Androidzie to trzeba pochwalić za ten przepis. Przyda się on zwłaszcza osobom w nieco starszym wieku, którzy są wręcz bombardowani SMSami reklamowymi z kolejnymi konkursami.

To jest skutek szastania danymi osobowymi na prawo czy lewo. Każdy, wręcz najmniejszy konkurs na stronie internetowej oraz pozostawiony tam numer to aż proszenie się o kłopoty. To już nie tylko niewinne przychodzące wiadomości tekstowe, ale i również cały szereg dziwnych telefonów od telemarketerów próbujących wcisnąć wszystko, co się dało odpornym seniorom na sztuczki sprzedaży.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10992 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt