Porównanie funkcji różnych mobilnych Oper

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Na jednej z oficjalnych podstron dotyczących przeglądarki mobilnej Opery możemy znaleźć bardzo ciekawe zestawienie. Przedstawia ono porównanie trzech mocno popularnych wersji przeglądarek. Są to kolejno Opera Mobile 10, Opera Mini 5.x oraz Opera Mini 4.2. Zestawienie w bardzo prosty i czytelny sposób dostarcza nam informacje co mają, a czego nie kolejne produkty.

W ten sposób możemy dowiedzieć się, że Opera Mobile obsługuje technologię Flash i strony w całości renderowane są we wnętrzu urządzenia (wyjątkiem jest tutaj opcja Turbo). Opera Mini z serii 5 w stosunku do 4.2 posiada tzw. karty, nowy interfejs (zbliżony do tej z komputerowej wersji), menedżer pobierania plików oraz haseł, także dostępna jest opcja automatycznej rotacji obrazu. Ta ostatnia funkcja nosi też nazwę akcelerometru.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Trzeba przyznać, że twórcy chcą w ten sposób jasno i czytelnie przekazać informację każdemu użytkownikowi jakie nowe cechy mają kolejne wydania przeglądarek mobilnych Opera Mini, a także Opera Mobile. Wyszło im to naprawdę dobrze. Szkoda tylko, że nowsze wersje produktów nie do końca są lepsze od ich wcześniejszych poprzedników.

(fot. Opera)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt