PREMIERA: Beats ukrywa specyfikację słuchawek

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przeciwnicy marki Beats zarzucają jej, że w 90% sukces brandu to tak naprawdę marketing, a tylko 10% sama jakość urządzeń. To dlatego jest ona tak często używana przez największe gwiazdy muzyki typu Black Eyed Peas czy Billie Eilish, co można potwierdzić odwiedzając oficjalną witrynę (mocno odświeżoną ostatnio). W tym miejscu jednak My mobile zwróci uwagę na zupełnie inny szczegół.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Otóż chodzi o ukrywanie dokładnej specyfikacji dajmy na to słuchawek Beats. W zasadzie to na oficjalnej podstronie podobnie jak sklepach internetowych można się spotkać wyłącznie z szczątkowymi informacjami w tym temacie albo całkowitym brakiem. Natomiast pierwszą rzeczą jaką robi świadomy konsument jest sprawdzenie parametrów jakości spektrum dźwięku w Ohmach. Dodatkowo im pasmo przenoszenia w Hz większe, tym lepiej. Świetnie te wszystkie niuanse wyjaśnił portal Allegro na www.allegro.pl/artykul/jak-czytac-specyfikacje-sluchawek-i-glosnikow-42383.

Tymczasem oficjalna witryna Beats jest bardzo uboga w tego typu specjalistyczne kwestie. Na koniec warto dodać, iż serwis zmienił dosłownie na dniach układ wizualny i dodał nawet sekcję Stories (znajduje się ona w głównej części powitalnej, startowej). W zasadzie to jest ona niczym innym jak ciekawym opowiadaniem historii, czyli content marketing. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej witrynie www.beatsbydre.com. Ostatnio specjalizuje się w tym temacie My mobile we współpracy z tak świetnymi markami jak chociażby Sony, Green Cell czy niedawno Lajt Mobile.

(fot. Beats/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Beats ukrywa specyfikację słuchawek”

  1. despasito Odpowiedz

    Mało kto wie że mamy w Polsce markę Federal 40 która z powodzeniem może konkurować z Apple i innymi pod wzgledem jakości i ceny. Słuchawki te wyglądają jak milion dolarów bo są wykonane z prawdziwych łusek nabojów.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt