PREMIERA: Mega bug kamery wideo

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ciekawy bug odkrył serwis My mobile zupełnie przypadkowo podczas nagrywania filmu. Otóż kamera wideo przestaje rejestrować dźwięk jak jednocześnie prowadzimy rozmowę telefoniczne. Wielka szkoda, bo później mógłby wyjść z tego naprawdę interesujący materiał niejako z komentarzem rozmówcy w tle znajdującego się gdzieś daleko (dajmy na to w drugiej części kraju).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Taki błąd autentycznie występował na smartfonie Sony Xperia 10 z zainstalowanym Androidem 10. Ku zaskoczeniu wielu sympatyków oraz ekspertów telekomunikacji ten model otrzyma aktualizację do 11 wersji zielonego robota. Do tej pory bowiem średniaki od japońskiego producenta dostawały jedynie pojedyncze duże uaktualnienie. Wracając jednak do tematu przewodniego artykułu, zapewne nie wszędzie tak jest.

Wszystko zależy od dostawcy inteligentnego telefonu komórkowego oraz stopnia jego nakładki ingerencji w oprogramowanie. Można też próbować zadzwonić na komunikator Messenger od Facebooka. Może akurat wtedy dźwięk rozmówcy zadziała podczas nagrywania filmów, a następnie w formie dodatku przeniknie dalej. Bugi więc jak widzimy są takie, że wręcz nie śniły się testerom oprogramowania podczas ich pracy.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt