PREMIERA: Całkiem nieźle gra ten głośniczek Creative

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Marka Creative ma najlepsze lata za sobą. Któż z nas nie pamięta tych kapitalnych odtwarzaczy cyfrowej muzyki w formacie MP3 z monochromatycznym ekranem (na wzór tamagotchi), gdzie za pomocą charakterystycznego pokrętła zmieniało się utwory czy foldery. Była to wtedy rewolucja na tle Walkmanów oraz Discmanów z nielegalnie (najczęściej) wypalonymi płytami CD Audio.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Później Creative robił furorę w zestawach głośników komputerowych z niskimi tonami w systemie 2.1 lub 5.1 surround. Teraz brand nieco podupadł na znaczeniu w oczach konsumentów, choć potrafi pozytywnie zaskoczyć temacie głośników Bluetooth. Idealnym przykładem jest tutaj model MUVO 1c, który gra naprawdę świetnie. W dodatku emituje całkiem przyjemne niskie tony, a mówimy przecież o małym głośniczku.

Z pewnością rozkręci on niejedną zabawę w ognisku gdzieś w podmiejskim lesie. W dodatku kosztuje marne grosze. Tylko tak bowiem należy rozumieć kwotę rzędu 70 PLN za nowy produkt. Źródłem sygnału jest oczywiście smartfon oraz łączność Bluetooth. W dodatku jak mamy ich dwa to śmiało możemy zrobić efekt stereo. Więcej szczegółów znajdziemy na witrynie producenta www.pl.creative.com/p/speakers/creative-muvo-1c.

(fot. Creative/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt