MBank wyłącza aplikację na Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To nie był przypadek, że nowa aplikacja mBank w wersji 3.0 nie była dostępna na Windows Phone. W opinii dziennikarzy technologicznych mobilne okienka wielokrotnie miały miano płonącej platformy. Teraz mamy potwierdzenie tych słów. MBank oficjalnie ogłasza w komunikacji wszystkim klientom koniec wsparcia z dniem 1 października bieżącego roku.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Oznacza to, iż aplikacji nie będzie już można pobrać ze sklepu Windows Store. Jeśli ją usuniemy z telefonu z Windows Phone to stracimy całkowicie możliwość jej ponownej instalacji. Na początku 2019 roku dodatkowo aplikacja MBank zostanie wyłączona ostatecznie. Kto ma jakiekolwiek pojęcie o dewelopmencie czy programowaniu ten doskonale wie, że nic nie działa w próżni. Wszystko funkcjonuje w oparciu o serwery.

Te przecież trzeba jakoś utrzymywać. Liczba rekordów liczona w milionach użytkowników oraz ich operacji generuje spore koszty. MBank uznał, że nie ma najmniejszego sensu utrzymywać trupa jakim był świetny w opinii My mobile mobilny system operacyjny Windows Phone. Pod względem designu wyglądał on najbardziej fashion. Jego czarny styl z przepiękną czcionką bił na głowę Androida oraz kolorowego niczym tęcza iOS.

(fot. Microsoft/My mobile)

MBANK KOŃCZY WSPARCIE DLA APLIKACJI MBANK

Dzień dobry,

zaczynamy proces wyłączania aplikacji mobilnej mBanku dla Windows Phone.

W pierwszej kolejności, od 1 października, usuniemy ją z oficjalnego sklepu. Nie będziemy jej też aktualizować. Będziesz mógł nadal z niej korzystać, jednak jeśli usuniesz ją ze swojego telefonu, nie będziesz mógł jej ponownie pobrać.

Na początku 2019 r. wyłączymy ją całkowicie. Oznacza to, że od tej pory nie będziesz mógł się z jej pomocą zalogować do konta. O konkretnej dacie i szczegółach poinformujemy Cię z wyprzedzeniem w osobnej wiadomości.

Przepraszamy za wszystkie związane z tym problemy. Zachęcamy Cię do poznania aplikacji mobilnych na systemy Android i iOS, które ciągle udoskonalamy i rozwijamy.

Z pozdrowieniami
Zespół mBanku

Przygotowane przez

jest autorem 12976 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt