Aplikacja mobilna MBanku wreszcie zyska płatności NFC (HCE)

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znakomite informacje nadchodzą dla wszystkich użytkowników aplikacji mobilnej MBank. Otóż już w najbliższą środę, 12 kwietnia bieżącego roku ten największy w Polsce internetowy bank wprowadzi cały szereg nowości. Projekt pod roboczą nazwą MBank 3.0 to chociażby dodanie tak długo oczekiwanych płatności zbliżeniowych NFC wykonywanych w technologii HCE.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oznacza to uwolnienie się oraz zyskanie pełnej niezależności od operatora telefonii komórkowej, który przecież wydaje karty SIM z NFC. Spekuluje się w branży, że MBank raczej postawi na płatności mobilne Android Pay. Do tego dochodzi zmieniony design aplikacji na Androida. Bank wręcz używa określenia nowoczesności. Szybszy będzie ponadto sposób logowania oraz wygodniejsza nawigacja po interfejsie menu.

Niestety, ale równoległa premiera nowych wersji aplikacji MBank nie będzie obejmowała tonącej platformy Windows 10 Mobile (ta nie ulegnie zmianie). Szkoda, ponieważ na kafelkach chyba najbardziej czytelnie prezentowały się te wszystkie dane finansowe naszego konta. Zwłaszcza po przesiadce na iOS człowiek czuł ogromną ilość opcji czy funkcji. Więcej szczegółów znajdziemy na www.mbank.pl/lp/nowa-aplikacja-mobilna.

(fot. MBank/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Aplikacja mobilna MBanku wreszcie zyska płatności NFC (HCE)”

  1. Tomek Odpowiedz

    Może i mBank się stara coś polepszyć ale ofertę bankową to maja już kiepską. Kiedyś to był najlepszy bank oraz zupełnie darmowy. Owego czasu nałapali klientów a teraz to wypadało by się od nich przenieść do innego banku gdzieś gdzie blisko jest np. oddział bankowy. 

    • uga buga riki tiki

      Po kiego Ci oddział bankowy? Mam 6 kont, i jedynie raz byłem w jednym z banków, bo zablokowałem sobie konto.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt