Opera Mini dostępna dla beta testerów Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

opera-mini-dostepna-dla-beta-testerow-windows-phone

Jak w kalejdoskopie. Tak można określić zawirowania czy zwroty akcji wokół planów wydania przełomowej, bo prawdopodobnie najlepszej aplikacji w historii mobilności na Windows Phone. Chodzi o przeglądarkę Opera Mini, która zrewolucjonizowała kilka lat temu sposób sufrowania po sieci web na ekranie zwykłych telefonów komórkowych (feature phonów).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Domyślne przeglądarki były ciężkie, nie radziły sobie z poprawnym wyświetlaniem zaawansowanych witryn. Z kolei ona lekka jak piórko otwierała hurtem wszystko jak leci bez zająknięcia dzięki technologii kompresji danych za pośrednictwem zewnętrznych serwerów. To samo tyczy się komfortowej pracy w momencie nałożenia lejka bezpieczeństwa typu 32 kb/s czy 16 kb/s przez operatorów. Jeszcze kilka miesięcy temu Opera zarzekała się, że nawet nie pracuje nad Operą Mini dla Windows Phone.

Później na mocy kontraktu z Microsoft zastąpiła domyślną przeglądarkę i sama stała się głównym oknem na wirtualny świat. Być może wtedy pojawiły się zapisy albo spory napływ gotówki za stworzenie aplikacji Opera Mini na Windows Phone. Teraz właśnie możemy się zapisać jak beta testerzy do wypróbowania przeglądarki jak tylko zostanie ukończona przez deweloperów. Wystarczy tylko podać swój adres Email na www.opera.com/pl/wpbeta i cierpliwie czekać na odzew ze strony norweskich programistów. Oby stało się to w możliwie najszybszym terminie.

(fot. Opera/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt