PREMIERA: Nawet Ukrainki mieszkające w Polsce posiadają iPhony

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Historia z życia wzięta. Na wieczornym treningu rowerowym na toruńskim Bulwarze dosłownie co trzeci głos rozmawia po ukraińsku. Człowiek jedzie dalej swoją ulubioną ścieżką na kampus UMK. Tam znowu to samo. Dwie Ukrainki głośno konwersują w rodzimym języku na jednej z łatwek, który trudno zrozumieć (nawet dla Polaka).

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Co jednak najzabawniejsze, w pewnym momencie dzwoni telefon jednej z nich. O dziwo jest to charakterystyczny dzwonek iPhona. Kto miał smartfon od Apple ten doskonale go zna na pamięć. Ten przykład dobitnie pokazuje fakt, że dziś każdego stać na magiczny inteligentny telefon komórkowy z logiem mitycznej wręcz firmy z logiem nadgryzionego jabłka. Dotyczy to również pracowników zza naszej Wschodniej granicy.

Przyjechali oni wykonywać zadania typowo produkcyjne, których już nie chce się podejmować Polak. To dlatego nasi wielcy operatorzy dostosowują ofertę dla Ukrainy. To jest naprawdę potężna armia ludzi, która za chwilę może stać się cennym klientem. Sieci komórkowe w żadnym wypadku nie bagatelizują tej specyficznej grupy emigrantów zarobkowych, która coraz częściej spogląda w stronę bogatych krajów Zachodnich.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10397 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

5 komentarzy do “PREMIERA: Nawet Ukrainki mieszkające w Polsce posiadają iPhony”

 1. Arek Odpowiedz

  Co znaczy NAWET? Czy Ukrainki z założenia nie mogą mieć iPhone’a bo są zbyt biedne, czy to iPnone jest już taki tani, że wszyscy go mogą mieć? Jakoś nie łapię twojej myśli…

 2. marco Odpowiedz

  Heh..uśmiałem się czytając ten artykuł gdyż jest to pierwsza rzecz którą często kupują młodzi Ukraińcy przyjeżdżając do pracy w Polsce.
  W Krakowie zauważyłem ten trend już kilka lat temu. Może to taki „głód luksusu’
  Podobny kiedyś ogarnął studentów gdy smartfony z logo „nadgryzionego jabłka” potaniały.
  Póki co ja modzie nie ulegam i korzystam z prawie 5 calowego ‚androidowca” choć szczerze mówiąc zazdroszcze miłośnikom Apple małych wymiarów smartfonów. Gdybym miał do wyboru jakis dobry smartfon z max 4,7 cala z androidem to byłbym mega zadowolony.
  Taki Iphone SE z 4 calami to ideał wymiarów.

  • Kamil

   Głód luksusu. Otóż to. 4 całe są za małe. SE 2 powinien mieć 4.5”

  • karykatura

   Kamil , szczerze większość nawet w polsce ukrainców mają tendencje postaw się a zastaw się . Telefon z abo 250 zł mieszkanie za 1200 zł i robota za 1800 zł xD. Człowieku oni głodowali u siebie a teraz pokazówe strzelać . Wole mieć tani telefon ale co zjeść i w co się ubrać niż pokazówe robić. Jeszcze ich szelest jęzorem. Druga kwestia ukrainki polują na jeleni xD szukają sponsorów i przeważnie są to sz.o.ny . Zostawi Cie jak poczuje kesz u kumpla 😀 .Nie polecam ó

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt