Biała sensacja, Play traci prezesa i pierwszy raz jest na minusie przy przenoszeniu numerów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Chyba każdy szanujący się miłośnik krajowej telekomunikacji pamięta białą sensację w Play. Konsumenci spodziewali się jakiejś nowej, super oferty, a otrzymali słuchawki premium marki Beats Audio w zestawach ze smartfonami HTC w abonamencie. Jakby to powiedział bohater popularnego wrocławskiego serialu komediowego, jajca jak berety.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Właśnie mamy taką sensację. Play jest bowiem pierwszy raz w historii na minusie w procesie przenoszenia numerów MNP po 1Q/2018. Fioletowy gracz ma pod kreską około 1.000 użytkowników. Kto wie, czy właśnie dlatego nie mamy zmiany na stanowisku prezesa sieci, czyli Jorgena Banga-Jensena mającego na koncie masę sukcesów z gigantycznym rozwojem P4 na czele. Wkrótce zastąpi go szef egipskiego oddziału Orange, czyli Jean-Marc Harion. Równie ciekawie jest u tzw. Wielkiej Czwórki (W4) na pozycji lidera. Już nie jest nim T-Mobile jak ostatnio po 4Q/2017.

Ku zaskoczeniu wszystkich żółtą koszulkę założy w ostatnim kwartale bieżącego roku Plus. Tak, to wcale nie jest żart. Zieloni są na plusie niespełna 1.800 numerów. Potem duże straty mają T-Mobile (ponad 4.400 klientów), Orange (18.600). Z graczy wirtualnych dalej gwiazdą jest Premium Mobile (przeszło 10.600 numerów nadwyżki), a za nim kolejno A2Mobile (6.700), co nie jest żadnym zaskoczeniem biorąc pod uwagę jego ciągłe zwycięstwa w My mobile RANKING. Vikings Mobile też ma nadwyżkę (1.500 osób) czy Lajt Mobile (1.300). Na minusie są ponadto Virgin Mobile (2.700) i Lycamobile (1.100).

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “Biała sensacja, Play traci prezesa i pierwszy raz jest na minusie przy przenoszeniu numerów”

  1. marco Odpowiedz

    Ciekawe czy w przypadku Play to już będzie stała tendencja spadkowa, zwłaszcza że jest to największy operator. Nie byłbym zdziwiony zwłaszcza ze ostatnio Play jakoś nie zaszalał z ofertą poza oczywiście świetnymi dodatkami w gratisie (Showmax, Tidal czy dodatkowy internet). Zaskakuje jednak spadek Lycamobile ponieważ to chyba jedyny operator który w bardzo atrakcyjnych pakietach oferuje połączenia międzynarodowe.

    • Kamil

      Showmax to klapa. Wracam na Netflix powered by Apple TV natywnie 🙂

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt