Jest niespodzianka, T-Mobile znowu ulubioną siecią Polaków

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mieszkańcy kraju nad Wisłą są coraz mniej przywiązanym narodem do swoich operatorów telefonii komórkowej. Takie są wnioski po analizie raportu przenoszenia numerów UKE po 4Q/2017. Polacy bowiem w tym czasie przenieśli jeszcze więcej numerów. Liczba 590.500 bez wątpienia robi wrażenie na tle niespełna 530.000 w poprzednim kwartale. Znowu mamy zaskoczenie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

T-Mobile dalej jest ulubioną siecią Polaków z bilansem 22,7 tysiąca numerów na plusie. Co prawda jest to skutek wygranego przetargu na obsługę administracji publicznej, ale jednak zawsze. Drugi jest znowu na deskach Play z wynikiem 22,5 tysiąca użytkowników nad kreską. Trzeci z kolei Plus, który stracił zaledwie 8,1 tysiąca klientów. Prawdziwy exodus konsumentów zaś mieliśmy w Orange, z którego finalnie uciekło aż 58,2 tysięcy osób. Czas teraz rzucić okiem na niezwykle interesujący segment.

Chodzi o operatorów wirtualnych. Tutaj tradycyjnie błyszczą (aż trudno uwierzyć w jego sukces) Premium Mobile z nadwyżką 9,2 tysięcy użytkowników oraz Aero2 (akurat A2Mobile wygrywa My mobile RANKING raz po raz, także tutaj zaskoczenia nie ma, wręcz przeciwnie jest potwierdzenie jego słuszności oraz trafności) z 7,8 tysiącami klientów na plusie. Niepokoić zaś może strata 3,8 tysiąca numerów przez Virgin Mobile, który był całkiem niedawno wielką krajową gwiazdą rynku MVNO.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.7 komentarzy do “Jest niespodzianka, T-Mobile znowu ulubioną siecią Polaków”

  • Kamil

   No i? Play tez ma super promocje, patrz DIL w RBM czy Tidal/HBO GO za free

  • uga riki buga tiki

   DIL? W taryfie dla tych co o tym wiedzą? hahaha

 1. marco Odpowiedz

  Kamilu kody w promocji Play Tidal/HBO oraz 2 Gb internetu już dawno się skończyły!
  Promocja była super, sam z niej skorzystałem.
  Natomiast co do przenośności to ja po prawie 18-stu latach uciekam z ostatnim numerem z Plusa do Orange na kartę (promocja zaproś znajomego no limit rozmowy i 100 Gb na 93 dni).
  Oczywiście pewnie kiedyś wrócę do Plusa ale w obecnej chwili nie jest to dla mnie opłacalne. Nawet z tak dużym stażem (numer cały czas aktywny) operator nie zaproponował mi darmowej wymiany karty sim. Po ewentualnym powrocie do Plusa otrzymam nową kartę za darmo, szybsze bonusy za staż (!!!) i pakiety 50% tańsze przez 3 miesiące. Do tego od razu bonus za zasilenie i przy najwyższym pakiecie za 29 zł ( czyli 14,5 zł po zniżce 50% przez 3 miesiace) dodatkowo Ipla za darmo na 3 miesiące. Czy warto?

  • adiko

   też do orange teraz przechodzę, ale z 2 powodów, po pierwsze wiadomo promka 93 dni za zaproszenie, po drugie w końcu wydam kase nabitą na grunwaldzie, czyli rok w orange pozostane, a potem się zobaczy, z promki 90 dni w T-M też korzystałem, podobno można to powtarzać.

 2. SteveJobs Odpowiedz

  Hanna Gronkiewicz-Waltz też korzysta z Orange a rachunki ma tak różne że szkoda gadać ale warto coś Kamil na ten temat napisać w końcu roamingowy felieton?
  Przydały się też sonda na temat tego jak wysoki abonament winny mieć postaci z polityki.

  • Kamil

   Proszę, nie mieszajmy polityki z My mobile. To szambo jest i cyrk na kółkach

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt