PREMIERA: Początek końca Facebooka

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Facebook, słynący bardzo mocno z lewicowych poglądów ma problem. Co ciekawe, dotyczy on jego macierzystych stron, czyli Ameryki Północnej. Jest to przy okazji najbardziej intratny (reklamowo) rynek dla największego na świecie serwisu społecznościowego. Otóż okazuje się, że w przedziale wiekowym osób do 25 lat Facebook stracił w USA i Kanadzie okrągły milion użytkowników.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Kto wie czy nie jest to początek jakiegoś wielkiego kryzysu. Nie takie upadki oglądaliśmy w sektorze internetowym. Wystarcz nadmienić serwis Myspace czy krajową Naszą Klasę. Najprawdopodobniej młodzi Amerykanie mają dość nudnego Facebooka i przesiadają się na Snapchata. Podobny trend panuje również w Polsce wśród młodzieży w wieku gimnazjalnym. Owszem, Facebook ma kosmiczne zyski 4,2 miliarda dolarów kwartalnie.

Jednak jak to się mówi, kropla drąży skałę. Może właśnie akurat jesteśmy świadkami takiej kropelki występującej za Wielką Wodą. Ponadto również i w kraju nad Wisłą widać zdecydowanie mniejsze zaangażowanie społeczności. Coraz częściej na Facebooku przeglądamy bowiem strumień wiadomości, nic kompletnie do niego nie dodając od siebie tzw. wydarzeń z życia. Co najwyżej są to linki do teledysków lub śmiesznych zdjęć kotów.

(fot. Facebook/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt