PREMIERA: 9K, czyli 9.000 artykułów w serwisie My mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,50 na 6)
Loading...

Być jak Netflix. Być jak HBO, Eleven Sports czy Canal+ i tworzyć możliwie najwyższej jakości, unikalne treści. Tak wygląda obecna strategia My mobile, najbardziej innowacyjnego serwisu o technologiach mobilnych w Polsce. Witryna do minimum ogranicza sekcję news, by skupić się na zdecydowanie atrakcyjniejszych dla odbiorcy oryginalnych produkcjach.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Mimo tego na liczniku już stuknęło kosmiczne wręcz 9.000 artykułów, choć całkiem niedawno było ich 8.000. Kreatywność jest zatem wciąż na wysokim poziomie, ponieważ często wskaźnik autorskich artykułów do zwykłych informacyjnych zagadnień wynosi nawet 80% (6/7 czy 7/9 opublikowanych danego dnia publikacji). Taka strategia zaczyna działać, co potwierdza rosnącą liczba komentarzy oraz interakcji. Wystarczy nadmienić oryginalne zestawienie My mobile RANKING, które zawsze notuje trzycyfrówkę, jeśli chodzi o ilość opinii. Żaden serwis w kraju nad Wisłą nie wymyślił podobnego cyklu, skupiając się tylko i wyłącznie na nudnych newsach powielanych milion razy.

Już wkrótce zostanie ogłoszony oficjalny partner serwisu My mobile. Z przyczyn formalnych nie udało się tego zrobić w tym roku. Będzie to naprawdę atrakcyjna sieć komórkowa. Być może dodane zostanie do niego także partnerstwo technologiczne. Swoją drogą to sporo tych dziewiątek (z urodzinami włącznie) nam się tutaj namnożyło. Jak wskazuje pierwsza, lepsza numerologia z wyników wyszukiwania Google, cyfra 9 oznacza osoby energiczne, aktywne, ceniące doskonałość i perfekcję we wszystkim. Należą do pracowników sumiennych oraz zdyscyplinowanych, zawsze wymagających od siebie maksimum oddania czy wysiłku, co akurat by się zgadzało.

(fot. My mobile)

PASJA MA OGROMNĄ MOC, 9.000 ARTYKUŁÓW W MY MOBILE

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 11510 informacji na tej witrynie.15 komentarzy do “PREMIERA: 9K, czyli 9.000 artykułów w serwisie My mobile”

  • Kamil

   Co w tym złego? Na YouTube tez masz pojedynczych twórców, którzy maja super content

  • Kamil

   Ostatni akapit to był sarkazm 😉 Merry Christmas Kevin! 🎄🎅❄️

  • Kamil

   Ach ta polska fatalna mentalność. Zamiast pogratulować wytwrwalosci, pasji czy przybić wirtualna piątkę emoji to tylko narzekanie i jeszcze ta gwiazdka 1/6. Co za przyszłość jest przy was jakby to powiedział z takim podejściem raper Tede w świetnym utworze To Takie Smutne. Lepiej chwalić się ubóstwem niż sukcesami. Jak się nie podoba to nie czytać, proste

 1. SteveJobs Odpowiedz

  „Ach ta polska fatalna mentalność.”- nie tylko polska a ludzka…Wszyscy narzekają!
  Napisz o Virgin Freemium, są teraz najlepsi w pakietach do 10zł.
  Temat podany na tacy, wystarczy go rozwinąć, ludzie na pewno ocenią go pozytywnie.
  Tylko poco https://www.youtube.com/watch?v=IELSg25_6Rg

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt