PREMIERA: Netflix i YouTube wystarczą, telewizja może przestać istnieć

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Z pewnością każdy z nas zna te uczucie. Wieczorem włącza się telewizor podłączony do kablówki, a tam setka kanałów i nic ciekawego do oglądania. Widz wręcz z utęsknieniem czeka tydzień, czasem dwa na transmisję sportową na żywo żużlowej PGE Ekstraligi na nSport+ HD. Do tego czasu jest jednak posucha. W efekcie włącza się Apple TV i tam spędza jakieś 99% czasu odbiornika.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To nie jest jakaś odległa wizja przyszłości, takie są obecne fakty. Rewolucja medialna obywa się na naszych oczach. Bez dwóch zdań śmiało można powiedzieć, że Netflix w duecie z YouTube miażdżą telewizję, która na dobrą sprawę może przestać istnieć. Ratuje ją jeszcze tylko sport, ale i ten segment jest zagrożony. Wystarczy spojrzeć na odważną ofertę dostępną również w internecie kanału Eleven Sports w atrakcyjnej cenie 15,90 PLN miesięcznie na www.elevensports.pl/packages?type=0.

Netflix, czyli wypożyczalnia filmów oraz seriali premium jest ponadto dostępna za grosze na Allegro. Z pewnością usługa stanie się hitem wśród nieco starszych użytkowników. Ci coraz częściej telewizję kablową zastępują właśnie Netflixem z całym szeregiem świetnych dokumentów. Z kolei młodsi wybierają jak zawsze mocno rozrywkowe YouTube z dosłownie setkami kanałów utalentowanych twórców. Tak więc mamy bombę. Trio w postaci Netflixa z YouTubem oraz Eleven Sports może pogrążyć słabą jakościowo telewizję.

(fot. Netflix/YouTube/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11048 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Netflix i YouTube wystarczą, telewizja może przestać istnieć”

  1. marco Odpowiedz

    Z Netflixem jest jeszcze taki problem że ich menu nie jest jeszcze tak dopracowane intuicyjnie jak choćby w aplikacji muzycznej Spotifly. Korzystam czasem z Netflixa i muszę przyznać że muszę się sporo namęczyć aby odnaleźć poszukiwany film. Aby to zrobić muszę znać oryginalny tytuł i się nie pomylić przy wpisywaniu. Dla porównania w muzycznej aplikacji Spotifly jest sporo sugestii, podpowiadaczy które ułatwiają życie zainteresowanemu. Netflix musi jeszcze sporo popracować nad opcją wyszukiwania

    • Kamil

      Mówisz o aplikacji na Android TV czy żywcem wziętej ze smartfonu? Ja mam bardzo ładne autosugestie w Netflix na Apple TV

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt