PREMIERA: Oto kolejny bug iOS 10

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Choć iOS jest najprzyjemniejszym w użytkowaniu mobilnym systemem operacyjnym na świecie to niestety również i on nie ustrzegł się irytujących błędów w oprogramowaniu. Za chwilę jeden z nich zostanie szerzej opisany. Co ciekawe, występuje on na świeżej wersji iOS 10.2. Bug polega na tym, że czasami nie znika cyfra (dajmy na to 1) w kółeczku przy ikonie aplikacji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dzieje się tak nawet pomimo faktu odczytania wiadomości elektronicznej w pozycji Gmail. Niby mała rzecz, ale potrafi drażnić jak ktoś lubi mieć psychologiczny efekt poczty tzw. inbox zero. Być może problem zostanie już na dobre całkowicie rozwiązany w najnowszej aktualizacji iOS 10.2.1. Oczywiście serwis My mobile jeszcze w tym tygodniu ją zainstaluje, a następnie sprawdzi działanie iPhona w praktyce.

Swoją drogą to są właśnie te uroki iOS. Szybkie aktualizacje oraz dostarczanie łatek bezpieczeństwa to wielka zaleta urządzeń firmy Apple. Co jednak najzabawniejsze, kiedyś podobny problem z brakiem wyczyszczenia liczby nowych wiadomości na kafelku występował na Windows 10 Mobile. Tak więc nie tylko gigant z Cupertino ma kłopoty związane z poprawnym wyświetlaniem sekcji powiadomień, ale również Microsoft.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt