Martin Garrix oraz Years & Years gwiazdami Orange Warsaw Festival 2017

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Orange Warsaw Festival to doskonale znane muzyczne wydarzenie kulturalne na mapie Polski. Oczywiście jest ono wspierane przy dużej pomocy pomarańczowego operatora. Właśnie poznaliśmy kolejne gwiazdy tegorocznej edycji festiwalu po znanym zespole Imagine Dragons z takich hitów jak Radioactive, Demons czy ostatniego Sucker For Pain.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pierwszą z nich jest Martin Garrix, czyli najlepszy DJ świata 2016 roku według prestiżowego DJ Magazine (DJ Mag Top 100). I pomyśleć, że ma on tylko 21 lat. Największym jego przebojem jest utwór Animal, który możemy kojarzyć doskonale chociażby z gry mobilnej Asphalt 8 Airborne. Gdzie, gdzie jak gdzie, ale szybkie i dynamiczne elektroniczne brzmienie idealnie tam pasuje do szybkich aut.

Drugą jest zespół Years & Years, który szturmem zdobył rynek albumem Communion. To właśnie z tego krążka pochodzą pozycje King (największy hit), Worship czy Desire. Więcej szczegółów znajdziemy w komunikacie prasowym Orange na www.biuroprasowe.orange.pl/blog/nowi-artysci-na-orange-warsaw-festival-2017 oraz na oficjalnej witrynie festiwalu www.orangewarsawfestival.pl.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Martin Garrix oraz Years & Years gwiazdami Orange Warsaw Festival 2017”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt