PREMIERA: Nie działa domyślny dźwięk powiadomienia Messengera po aktualizacji do iOS 10

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

nie-dziala-domyslny-dzwiek-powiadomienia-messengera-po-aktualizacji-do-ios-10

Przyszła Kryska na Matyska. Tak najlepiej można streścić wystąpienie chyba największego bugu w świeżutkim jeszcze iOS 10. Otóż masa użytkowników zgłasza pewien irytujący błąd. Polega on na tym, że domyślny dźwięk powiadomienia o nowej wiadomości z komunikatora Messenger (tego od Facebooka co na potęgę kopiuje ostatnio Snapchata) zniknął.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie ma już charakterystycznej, bo pękającej bańki mydlanej. Zamiast tego mamy systemowy alert rodem z nadejścia SMSa. W tym miejscu wybrani konsumenci już przeklinają aktualizację do iOS 10. Na całe szczęście jest proste rozwiązane problemu. Trzeba tylko zrestartować naszego iPhona i po sprawie. W przypadku urządzeń Apple wystarczy tradycyjne przytrzymanie przycisku blokady, a następnie potwierdzenie decyzji.

Po ponownym uruchomieniu smartfonu Apple iPhone powróci standardowy dźwięk powiadomienia aplikacji Messenger. W tym miejscu aż przypominają się stare dobre czasy Windows XP. Na wszelkiego rodzaju problemy, dziwne zachowania systemu każdy praktycznie restartował komputer. Po chwili sytuacja jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w iście magiczny sposób wracała do normy. Nie jest to pierwszy bug związany z iPhonem. Opera Mini na iOS działa na nim naprawdę bardzo przeciętnie.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Nie działa domyślny dźwięk powiadomienia Messengera po aktualizacji do iOS 10”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt