PREMIERA: Pierwsza zwiecha iPhona i do tego tak tragiczna

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

pierwsza-zwiecha-iphona-i-do-tego-tak-tragiczna

Czwartkowy wieczór. Sytuacja jakich wiele. Bierzemy do rąk telefon i aktualizujemy aplikacje za jednym zamachem ze sklepu App Store. Nagle przy jednej jest problem. Facebook, bo o nim mowa nie chce się zainstalować. Trzecia próba kończy się historyczną, bo pierwszą zwiechą mitycznego iPhona i to jaką. Po chwili na jego ekranie wyświetla się czarne tło z kółkiem postępu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Telefon absolutnie nie reaguje na nic. Nie działa reset na zasadzie przytrzymania przycisku zwolnienia blokady ekranu. To samo można powiedzieć o dłuższym przytrzymaniu guzika początek. Pomaga tylko twardy hard reset, gdzie trzeba jednocześnie przytrzymać przyciski blokady ekranu oraz początku. Niestety, ale po tej operacji smartfon dochodzi do siebie około 5 minut. Tyle bowiem czasu mija od momentu pierwszego wyświetlenia loga Apple do załadowania mobilnego systemu iOS 10.

W tym momencie raz na zawsze trzeba obalić mit niewieszającego się nigdy iPhona i jego iOS. Swoją drogą to naprawdę dziwne, że stabilność zachwiała zewnętrzna aplikacja Facebook, a dokładniej mówiąc jej problematyczna instalacja z poziomu sklepu App Store. Błędy tego procesu My mobile już prezentował na oficjalnym Fan Pagu. Co gorsze, kolejne próby uaktualnienia ubijają telefon na 10 minut. Najpierw mamy zwieszenie się całkowite menu, a następnie pozostaje nic innego jak wykonanie hard resetu.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

13 komentarzy do “PREMIERA: Pierwsza zwiecha iPhona i do tego tak tragiczna”

  • Kamil

   Ciekawe czy Android 6.0 Marshmallow tez by mi sie zwiesił po trzech miesiącach normalnego użytkowania, obstawiam, ze nie!

  • Kamil97

   Mnie Alcatel Idol 4 nie zwiesił się ani razu. I póki co na to się nie zapowiada 😉

  • Kamil

   Aż strach instalować appke FB z App Store, bo jest jakaś dziwna pętla i zwiecha murowana. Ach, a miało byc tak pięknie w rezerwacie, tutaj taka klapa 😐

 1. xiumanag Odpowiedz

  Kamil, czemu upierasz się przy tych Xperiach, Szmsungach? Budżetowce od nich to kupa złomu. Albo kupujesz telefon na 3000 albo bierzesz chińczyka.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt