PREMIERA: Tango dostępne niemalże w każdym telefonie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Technologia Tango rozwijana przez koncern Google oficjalnie jest w tej chwili dostępna dla garstki modeli. Ich ilość można policzyć na palcach jednej ręki. Tak, to wcale nie jest żart. Ogromne zalecane wymagania sprzętowe robią tutaj swoje. Jednak w rzeczywistości uroki technologii AR, czyli rzeczywistości rozszerzonej są dostępne w zasadzie na każdy telefon.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Przypomina to sytuację z okularami VR normalnie działającymi na iPhonie 5S od Apple. Dla przypomnienia warto dodać, iż słuchawka ma ekran tylko HD, a nie zalecany 2K. Idealnym podobnym przykładem jest chociażby aplikacja Efekt AR zainstalowana i robiąca przy okazji duże wrażenie na wizjerze aparatu smartfonu Sony Xperia XA. Chodzi tutaj o motyw dinozaurów biegnących w szalony i dziki sposób po stole z jedzeniem.

Gdy przechylamy kamerę telefonu to rzecz jasna cała sztucznie wygenerowana perspektywa typu wulkan, las przedlodowcowy dostosowuje się do nowego horyzontu blatu. Na żywo wrażenia są niesamowite. Tak więc nie przejmujmy się jak na oficjalnej witrynie projektu Tango www.get.google.com/tango nie ma naszego modelu. Sami pobierzemy całą masę innych aplikacji AR ze sklepu Google Play. Tylko czekać aż widok (tryb VR) Daydream zostanie udostępniony dla każdego w formie pliku APK.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt