PREMIERA: Era Post-Mobile nadchodzi wielkimi krokami [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jeszcze nigdy w dziejach nie byliśmy świadkami tak bliskiego końca smartfonów. Teraz inteligentne telefony komórkowe zmieniamy już nie co trzy lata jak dawniej, a nawet co pięć wiosen. Tak mocno stały się one wtórne czy nudne. Zmiany są w zasadzie znikome w nowych wersjach Androida lub iOS, co słusznie zauważają dziennikarze technologiczni (zarówno ci krajowi jak i zagraniczni).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

My mobile nie ma żadnych wątpliwości. Po erze Post-PC dosłownie za chwilę pojawi się era Post-Mobile. Ponadto tylko jedna firma na świecie może spopularyzować coś nowego. Tak, chodzi o legendarne Apple. Jak tylko gigant z Kalifornii wprowadzi tańszą wersję okularów VR/AR o nazwie Vision Pro to może sporo namieszać na rynku. Wystarczy, że klient zapłaci za nie 5.000 PLN (dokładnie tyle co za nowy smartfon) zamiast 20.000 PLN.

Choć z drugiej strony patrząc, kolejne generacje iPhonów 15 mają kosztować bagatela 10.000 PLN. Mówi się też o sporych podwyżkach cen. Klient raczej nie zapłaci tak dużo pieniędzy za smartfon tylko z iOS 17 jako jedynym wyróżnikiem marketingowym. Potrzeba zdecydowanie czegoś więcej. Jakiegoś efektu woow, którego od dawna dawien nie było w telekomunikacji. Znany YouTuber Casey Neistat celnie prognozuje wizję świata właśnie rodem z filmu Player One. Materiał wideo z jego porównaniami znajdziemy poniżej.

(fot. Apple/My mobile)

SMARTFONY ODCHODZĄ POWOLI DO LAMUSA

WIZJA APPLE VISION PRO WZGLĘDEM FILMU PLAYER ONE (CASEY NEISTAT)

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Era Post-Mobile nadchodzi wielkimi krokami [My mobile TV]”

  1. GaduAir Odpowiedz

    Cokia Lumia 735 nadal zdolna LECZ wykastrowana przez M$ i co? Niestety Andrut wygrał przez wały MicroSoftu a teraz czas na wygraną Apple, bo sztucznie zawyżone ceny muszą spaść jeśli chcą walczyć o większy kawałek bagietki.

    • Kamil

      Moja Sony Xperia 10 jeszcze daje rade, a wlasnie zaczyna sie 5 rok. Szok dok, Planete+

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt