Pokemon Go z zadziwiającym trybem AR

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Splendor oraz zamieszanie wokół gry mobilnej Pokemon Go już dawno opadło. Mimo tego japońskie Nintendo nie przestaje zaskakiwać wszystkich swoich miłośników. Firma właśnie poinformowała, że wprowadza usprawnienia do trybu rzeczywistości rozszerzonej (w skrócie AR+). Nowość jest dostępna wyłącznie na platformie iOS 11 oraz od telefonu minumum Apple iPhone 6S.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie jest to zaskoczenie, ponieważ My mobile już w przeszłości wspominało o niedostępności technologii AR chociażby na takich telefonach jak iPhone 5S czy iPhone 6. Jest to skutek przestarzałej architektury procesora, który nie wspiera standardu. Od cała tajemnica. AR+ w Pokemon Go z kolei zaoferuje nam jeszcze lepsze doświadczenia rzeczywistości rozszerzonej. Teraz będziemy mogli podchodzić blisko do pokemonów.

W efekcie te będą wręcz ogromnych rozmiarów na ekranie zbliżonego telefonu komórkowego. Więcej szczegółów na temat nowości związanych z AR+ w Pokemon Go znajdziemy w oficjalnym komunikacie producenta na podstronie www.pokemongolive.com/en/post/arplus. Z pewnością dla wielu osób, choć mała rzecz to w praktycznej zabawie w plenerze sprawiać będzie wiele radości niczym te wszystkie śmieszne filtry Snapchata.

(fot. Nintendo/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12346 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt