Play vs. T-Mobile 1:0

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

play-vs-t-mobile-1-0

W przeszłości w serwisie My mobile ukazał się artykuł mówiący, że Play to mistrz marketingu. Teraz mamy wręcz doskonałe potwierdzenie tego stwierdzenia. Wszystko przez fakt udostępnienia promocji z No Limitem za 10 PLN od T-Mobile dla klientów przenoszących numer. Odpowiedź Play była wręcz błyskawiczna, w dodatku korzystniejsza cenowo.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Fioletowa sieć komórkowa dla użytkowników przenoszących swój numer ma promocję dokładnie za 0 PLN, gdzie ci mogą nawet przez pół roku korzystać z nielimitowanych połączeń głosowych, wiadomości tekstowych (w tym multimedialnych) oraz internetu w superszybkiej technologii 4G LTE Ultra. Aż chciałoby się powiedzieć, czego chcieć więcej. Tak wygląda ostra walka o klienta kontraktowego.

Więcej szczegółów na jej temat znajdziemy na oficjalnym blogu rzecznika Play www.blogplay.pl/2016/05/no-limit-nie-za-10-a-za-0-zl-przenies-numer-i-korzystaj. Oferta jest dostępna zarówno dla konsumentów indywidualnych jak i biznesowych. Pewną przewagą T-Mobile jest zaś fakt obowiązywania umowy na czas nieokreślony, w efekcie czego po pierwszym płatnym miesiącu możemy ją zerwać oraz określony próg 100 GB.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.15 komentarzy do “Play vs. T-Mobile 1:0”

 1. Przemo Odpowiedz

  To jest lipa bo masz tymczasowy inny nr. A u obecnego masz swoj nr z którego ciągle korzystasz.. i zazwyczaj każdy ma duże ilości minut jeśli nie no limit.. więc jaki jest sens wprowadzać swoich znajomych w błąd dzwoniąc z innego nr który jest tymczasowy? Jedynie co jest fajne to te Gb które można wykorzystać do rutera..

 2. katek Odpowiedz

  w tmobile jest plusem to, ze mozna zrezygnowac, i ze ma sie swoj numer. zreszta ja do play jestem zrazona

 3. Babi Odpowiedz

  Mąż jest w T-mobile i ja też zamierzam do nich przejść. Te ostatnie promocje naprawdę są konkretne w porównaniu z innymi.

  • Kamil

   Fajny macie ten marketing szeptany w różowej sieci, nie ma co. Nawet Barbie sie zgadza 😉

 4. kosmo Odpowiedz

  Moim zdaniem oferta tmobile jest duzo duzo lepsza 😛 Kusi mnie znacznie bardziej! 😉

 5. Walery Odpowiedz

  Ciekawe porównianie, dotychczas z tego co czytałem to oferta tmobile jest dużo lepsza, też mi się tak zdaje ;P jeżeli z tego pojedynku mam kogoś wybrać to jednak bliżej mi do tmobile, słyszałem opinie że jeśli chodzi o jakość i zaplecze techniczne to u magentowych jest duzo lepiej 😛 Mam nadzieje ze nie pozaluje! 🙂

 6. Geo Odpowiedz

  T-Mobile to dramat jeśli chodzi o internet – z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej (co jakiś czas -średnio co 30 min – rozłączanie sesji, ceny z kosmosu, niezawodność fatalna ). To nie to co kiedyś Era. No i te notoryczne kradzieże (kradzieże pieniędzy i bajtów są chyba najgorsze – bo nie znasz dnia ani godziny!) . Dziś T-M to najbardziej nieuczciwa sieć z W4.
  Raczej Nie polecam – chyba że dla ludzi o stalowych nerwach ;)))

 7. juhas Odpowiedz

  tyle że w tmboile przesnosi się numer a nie dostaje tymczasowy a po 4 miesiacach można z oferty zrezygnować. nie oszukujmy się – internet też mają lepszy

  • Geo

   Bez wątpienia w sieci TMBOILE internet mają lepszy, ale w sieci T-Mobile internet to jakiś dramat. Z naszych rodzinnych testów (w centrum Częstochowy – tuż obok Jasnej Góry – gdzie wszyscy operatorzy są obecni w promieniu kilkuset metrów(!), wielokrotnie notowalismy: – Plus >120 Mbps, Play >60 Mbps, T-Mobile <3 Mbps /a najczęściej 1,2-2,8 Mbps/. Takie są fakty z pomiarów na błoniach jasnogórskich – czyli w miejscu bądź co bądź priorytetowym. I niech nikt nam nie mówi, że internet mają lepszy – chyba że w Reklamie :))))

  • Krzysztof

   @Geo

   Moze Play ma dobre paramaetry w prestizowych miejscach i centrach miast. Natomiast na peryferiach, w dzielnicach domkow jednorodzinnych itp. jest tragedia. Mówie z osobistego doswiadczenia – Szczecin

  • Geo

   @Krzysztof Zgadzam się z Twoją opinią Krzysztofie, rzeczywiście może tak być. Ja osobiście na peryferiach mam doświadczenia tylko z T-Mobile. Jeśli chodzi o połączenia głosowe jest ok, ale transfer danych stał się dramatycznie wolny. I co ciekawe jeszcze pół roku temu w tych samych miejscach dochodził on do 7-8 Mbps, a teraz już tylko < 3 Mbps. Czyli jest gorzej. Więc sieć się zwija, czy rozwija [w sensie techniczym, a nie w reklamie] ??? Jakie są Twoje/Wasze spostrzeżenia nt. zmiany realnych parametrów transmisji w ostatnim czasie w różnych sieciach? Uważam, że lepiej zapłacić więcej i mieć dobrą usługę, niż dostać bonusowe 10 GB gratis, które zupełnie do niczego się nie nadają.

 8. Mała Odpowiedz

  Chyba powinno być Tmobile 1 – 0 Play. Odpowiedź błyskawiczna bo się boją? Po vo mi jumer tymczasowy? Lubie swój. Minus Play.npo 4mc w Tmobile mogę zrezygnować, w Play nie. Minus dla Play. 

 9. Mała Odpowiedz

  Chyba powinno być Tmobile 1 – 0 Play. Odpowiedź błyskawiczna bo się boją? Po co mi numer tymczasowy? Lubie swój. Minus Play. po 4mc w Tmobile mogę zrezygnować, w Play nie. Minus dla Play. 

 10. szotyi Odpowiedz

  Kamil szacun za Twoje specyficzne pojmowanie rzeczywistości. Naprawdę nie widzisz ogromnych minusów tej oferty play? W tmo możesz zrezygnować a w play nie i w dodatku masz nieswój numer. Zrozum jak dziś podpiszesz w tmobile w ofercie za dychę a masz jeszcze np.5 i pół miesiąca cyrografu w innej sieci to mimo że promocja jest do jakiegoś terminu będzie Ciebie obowiązywała dopiero po przeniesieniu w dodatku będziesz cały czas miał swój numer i bedziesz mógł rozwiązać umowę kiedy zechcesz . Play nie daje Ci takiej mozliwości.

 11. rejder Odpowiedz

  numerem tymczasowym mnie kuszą? hmmm… chyba nie zadziała. ofertę dla zmieniających operatora ma teraz też i tmobile – u nich numer się przenosi

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt