My mobile SUBSKRYPCJA

PREMIERA: Największy w historii kryzys sieci Play [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Koniec legendy sieci Play. To się dzieje naprawdę po chyba dekadzie wielkich sukcesów. Teraz fioletowy operator notuje serie wpadek. Wystarczy nadmienić wyciek danych z oficjalnego bloga (niestety cenzurowanego za głoszenie prawdy), dedykowanego forum dla miłośników marki, konsultanta przekazującego prywatne dane konsumentów czy z wyjątkowo słabą ofertą rocznej ważności konta za 100 PLN. Kiedyś takich rzeczy w P4 nie było.

Autopromocja                                                             Czytaj dalej
Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV   Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Play zawsze był tzw. game changerem. Obecnie nic z tego nie zostało. Nawet zabrano lejek bezpieczeństwa 32 kb/s, w efekcie czego przypadkowe połączenie w nowych ofertach na kartę zawsze skutkuje naliczaniem opłat bez wykupionej paczki. Na pocieszenie jako pierwszy wprowadził 5G w polskim Pre-paidzie i to mu trzeba przypomnieć. Coraz mniej jest też dobrych promocji. Co nam bowiem po bezterminowym bonusie 100 PLN dla nowych klientów jak ci starzy niedoceniani uciekają szturmem do innych sieci. Znowu w procesie przenoszenia numerów MNP zaś Play był tym najgorszym w 3Q/2020.

Poprzedni kwartał także był tragiczny, zaś artykuł w My mobile na ten temat miał aż 25 wykopów. Aktualnie Play był pod kreską prawie 69 tysięcy klientów. Potem mieliśmy na minusie T-Mobile z niespełna 13 tysiącami numerów. Nadwyżki z kolei mają Orange (przeszło 13 tysięcy użytkowników) oraz Plus (mocne 24 tysiące nad kreską). Łącznie numer przeniosło około 378 tysięcy Polaków. W dodatku jeśli Polkomtel wyprzedzi Play w kwestii prędkości internetu to będziemy mieli najgorszą jego pozycję w historii My mobile RANKING. Świetny niegdyś Red Bull Mobile już okupuje bardzo słabą 15 lokatę.

(fot. Play/My mobile)

PLAY JESZCZE NIGDY NIE BYŁ TAK SŁABY WIZERUNKOWO

REKLAMA 100 GB ZA DARMO W PLAY (DLA NOWYCH KLIENTÓW)

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 13032 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Największy w historii kryzys sieci Play [My mobile TV]”

 1. adik Odpowiedz

  Kamil te 5G w prepaidzie Play jest tylko w 2 najdroższych taryfach więc nie ma się czym tu jarać, Plus dał do wszystkich taryf w prepaid. Po raz pierwszy to Plus wybił się z czymś czego inni jeszcze nie dają w standardzie prepaida. Po tym jak Play zostało sprzedane widać póki co zmiany na gorsze, w tym sławetne RWK za 100 zł za nic.

  • re-ADIK

   Jeżeli chodzi o 5G to najważniejsze że Play (i Orange i T-Mobile) nie mają 5G, to tylko ściema dla naiwnych.
   W Plusie 5G ma speed do 600 mb/s a w pozostałych sieciach jest do 200 mb/s czyli normalne 4G nazwane dla reklamy ‚5G’

  • adik

   Plus używa osobnego pasma do 5G dlatego ma najszybsze 5G, a reszta opów na dzielone 5G z LTE dlatego to jest takie słabe, poza tym póki co to i tak działa nie na docelowym paśmie, bo na nie jeszcze aukcja będzie, tylko na pasmach z LTE.

  • Kamil

   Ale byłoby ciekawie jakbym miał na kwadracie z tym 5G prędkość 500 Mb/s albo z drugiej strony fake 5G z transferami 50 Mb/s. Obstawiacie wariant pierwszy czy drugi? ?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt