T-Mobile najbardziej lubianą siecią w Polsce

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W trzecim kwartale bieżącego roku aż 345 tysięcy Polaków zmieniło swojego operatora. Ten przykład doskonale pokazuje jak duża panuje nieustanna rotacja na rynku telekomunikacyjnym. I bardzo dobrze, klient przez to ma wybór. Idzie tam, gdzie aktualnie są lepsze warunki. Zaskoczenia nie ma. Najbardziej ulubioną siecią komórkową w kraju nad Wisłą jest T-Mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Tylko on z tzw. W4 graczy strukturalnych może się pochwalić nadwyżką około 21,9 tysiąca użytkowników. Tym samym jego ostatnie zwycięstwo w My mobile RANKING nie jest przypadkowe. Później pod kreską z stratami konsumentów w bazie byli kolejno Orange (-5 tysięcy), Play (-8,9 tysiąca) oraz Plus (-33,1 tysięcy). Spójrzmy teraz na operatorów wirtualnych MVNO. Tutaj znowu błyszczy Premium Mobile (właściciel marki A2Mobile).

Jego nadwyżka to ponad 6,1 tysiąca klientów. Nieźle radzą sobie także Mobile Vikings (3,4 tysiąca na plusie) oraz Lajt Mobile (0,8 tysiąca). Stratę natomiast notuje Lyca Mobile (-0,7 tysiąca) i Klucz Mobile (-50 numerów). Powyższe wskaźniki cyfrowe pokazują jeszcze jedną rzecz. Mianowicie niesłychanie trudne zadanie mają mniejsi dostawcy w starciu z gigantami, nawet jak mają od nich zdecydowanie lepszą ofertę produktową.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13088 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt