Technologiczny wrak po 2 latach działa nieźle

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

technologiczny-wrak-po-dwoch-latach-dziala-niezle

W branży technologicznej okres 2 lat to cała wieczność (zwłaszcza w sektorze komórkowym, na rynku komputerowym już niekoniecznie). Smartfony, które debiutowały w 2013 lub 2014 roku są technologicznymi wrakami. Wyróżnia je obecność ekranu o rozdzielczości 800×480 px, tylko dwurdzeniowego procesora typu Dual-Core czy poziomu 512 MB RAM pamięci operacyjnej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Idealnym przykładem takiego smartfonu jest Nokia Lumia 625. Co jednak najśmieszniejsze, telefon ten nie chce iść na technologiczną emeryturę. Nawet jego bateria nie zużywa się należycie szybko, a lada moment miną równe 2 lata od daty zakupu. W dodatku można na nim korzystać z najnowszej wersji systemu Windows 10 Mobile w formie testowej w ramach programu Insider. To powoduje, że długość życia produktu się nam przedłuża.

W efekcie taka Nokia Lumia 625 z Windows 10 Mobile działa płynnie, kto wie czy nie płynniej od Microsoft Lumii 550 czy też Lumii 650 z fabrycznie dostępnymi najnowszymi mobilnymi okienkami. Jedynym poważnym problemem w jej przypadku jest tak naprawdę zwieszanie się oprogramowania na zasadzie zamrożenia ekranu po zamknięciu aplikacji. Poza tym smartfon działa dobrze i to podczas codziennego, normalnego (w tzw. środowisku produkcyjnym) użytkowania. Nic więc dziwnego, że Microsoft sam chce ten oraz podobne modele uśmiercić brakiem oficjalnej aktualizacji oprogramowania.

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt