Oblany test Windows 10 Mobile na Nokii Lumii 625

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

oblany-test-windows-10-mobile-na-nokii-lumii-625

Wyobraźmy sobie taką oto sytuację. Zostajemy oficjalnym testerem Windows 10 Mobile (build .164) i to od nas zależy czy telefon Nokia Lumia 625 wyposażony w 512 MB RAM pamięci operacyjnej otrzyma oficjalną aktualizację oprogramowania. Mamy miesiąc, góra dwa na przygotowanie raportu oraz podjęcie finalnej decyzji mając oczywiście na uwadze jakość działania systemu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety, ale Nokia Lumia 625 nie zdała testu o nazwie Windows 10 Mobile (mimo ogromnej sympatii), choć początkowo wydawało się to możliwe. Mamy tutaj na myśli chociażby sprawne działanie aplikacji Endomondo w tle podczas wykonywania zdjęć. Płynne animacje systemu to jeszcze nie powód do jego zatwierdzenia czy też udostępnienia go użytkownikom końcowym. Największą wadą Windows 10 Mobile na Nokii Lumii 625 jest permanentne zwieszanie się. Średnio jeden restart na dobę to nie żart, a przykra rzeczywistość w jej przypadku.

Problem polega na częstym zamrożeniu kafelków po zamknięciu aplikacji, gdzie już nic dalej nie zrobimy. Pozostaje tylko restart. W dodatku ten proces nasila się przy wychodzeniu lub minimalizacji takich aplikacji jak Aparat, Galeria lub Groove Music. Zdarzają się nawet tak dziwne sytuacje, że nie można dodać zdjęcia do programu Facebook czy przeprowadzić rozmowy w komunikatorze Messenger. Dochodzi bowiem do samoczynnego zamknięcia aplikacji, które najprawdopodobniej spowodowane jest obecnością zbyt małej ilości pamięci operacyjnej. Pora zatem dać ostatnią szansę Windows 10 Mobile z buildem .218, w przeciwnym razie trzeba już kupić nową słuchawkę.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Oblany test Windows 10 Mobile na Nokii Lumii 625”

 1. Krzysztof Odpowiedz

   Program Windows Recovery Tool i przywróć sobie Windowsa 8.1 na swoją Lumię

  • Kamil

   Za dużo super funkcji ma Windows 10 Mobile, także nie ma mowy 😉

  • Kamil

   W tym tygodniu biorę się za poważne testy Windows 10 Mobile z buildem .218 i zobaczymy jak wypadnie. Opinie mówią, że system wreszcie jest bez poważnych błędów, gdzie działa wyśmienicie…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt