Brak śmieci na belce informacyjnej to wielka zaleta Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

brak-smieci-na-belce-informacyjnej-to-wielka-zaleta-windows-phone

Wyobraźmy sobie taki oto scenariusz. Po skończonej pracy bierzemy do ręki telefon, a na ekranie masa powiadomień począwszy od Facebooka, Messengera, a skończywszy na Emailach czy też wiadomościach SMS. W przypadku Androida na belce informacyjnej występuje wtedy cała plejada ikon, których natłok niestety zaczynają przypominać swoistego rodzaju śmietnik.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zdecydowanie lepiej ten problem został rozwiązany w Windows Phone. W identycznej sytuacji użytkownik końcowy bowiem widzi tylko jeden symbol, mianowicie koperty symbolizującej wiadomość jak na powyższym obrazku. Dopiero po rozwinięciu belki informacyjnej naszym oczom ukazują się powiadomienia o nowych informacjach z Facebooka, Messengera, poczty Email lub też klasycznych SMSów. Podobnie jest z ikoną budzika występującą w Androidzie zawsze na belce po ustawieniu i włączeniu alarmu.

W Windows Phone jej nie znajdziemy na stałe przymocowanej do górnej belki informacyjnej. Subtelnie nas o jego aktywnym działaniu informuje ikona budzika obok godziny na ekranie blokady. Dla porównania w Androidzie na zablokowanym wyświetlaczu godzina się dubluje, gdyż mamy tą dużą czcionkę i małą na belce informacyjnej. Właśnie te detale nadają smaku Windows Phone oraz podobno najbardziej dbającego o szczegóły iOS produkcji Apple. Jeśli zaś mowa o budziku to warto znać klucz do wysypiania się.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt