Red Bull Mobile, najlepsza sieć na kartę 2015 roku dla serwisu My mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (5 liczba głosów, wasza ocena: 3,00 na 6)
Loading...

red-bull-mobile-najlepsza-sieci-na-karte-2015-roku-dla-serwisu-my-mobile

Miniony rok był okresem wielkiej dominacji Red Bull Mobile. To właśnie kombinacja w postaci bezpłatnego, nielimitowanego internetu LTE oraz Stanu Darmowego okazała się być zabójczą mieszanką wybuchową dla rywali. W efekcie czego Red Bull Mobile został zdecydowanie najlepszą siecią komórkową na kartę 2015 roku. Tym samym ekstremalny operator powtórzył swój sukces sprzed 4 lat.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wtedy to w 2011 roku również był najlepszy. Po części jednak była to zasługa kapitulacji GaduAIR (z pewnością sporo uważnych sympatyków telekomunikacji pamięta tą całkiem niezłą wirtualną sieć komórkową). Ostatni czas jednak z przytupem należy do Virgin Mobile i bardzo ciekawe czy ten operator zostanie tym najlepszym w całym 2016 roku. Wszystko może się zdarzyć. Miniony, 2015 rok też przecież zaczynał od zwycięstwa NJU Mobile, a później w nim praktycznie on nie istniał. Dla przypomnienia warto dodać, że we wcześniejszym roku właśnie ziemniaczany telkom był najlepszy.

Z kolei w 2012 roku wygrywał Play, a 2013-tym Virgin Mobile. Gdybyśmy jednak spojrzeli na klasyfikację medalową jak na olimpiadzie to na drugim miejscu podium dosłownie rzutem na taśmę z dwoma złotymi medalami trafiła sieć komórkowa Richarda Bransona. Virgin Mobile naprawdę miało świetną końcówkę roku za sprawą innowacyjnej oferty produktowej o nazwie Freemium. Z kolei jednym złotem trzeci jest NJU Mobile. Podobnie też wyglądała sytuacja z Vectone Mobile, ale lepiej jego przykrego epizodu nie wspominać, podobnie jak cichego zakończenia działalności.

(fot. My mobile)

TOP 3 Pre-paid po 4Q/2015:

1. Red Bull Mobile – 9x złotych medali (zwycięstw)

2. Virgin Mobile – 2x złote medae (zwycięstwo)

3. NJU Mobile – 1x złoty medal (zwycięstwo)

Zwycięzcy rankingów najlepszych operatorów Pre-paid (notowania 01/2015 – 12/2015):

1. NJU Mobile – Styczeń 2015

1. Red Bull Mobile – Luty 2015

1. Red Bull Mobile – Marzec 2015

1. Red Bull Mobile – Kwiecień 2015

1. Red Bull Mobile – Maj 2015

1. Red Bull Mobile/Vectone Mobile – Czerwiec 2015

1. Red Bull Mobile – Lipiec 2015

1. Red Bull Mobile – Sierpień 2015

1. Red Bull Mobile – Wrzesień 2015

1. Red Bull Mobile – Październik 2015

1. Virgin Mobile – Listopad 2015

1. Virgin Mobile – Grudzień 2015

TELEKOMUNIKACYJNA OŚ CZASU SERWISU MY MOBILE (PEŁNY ROZMIAR PO KLIKNIĘCIU)

os-czasu-my-mobile-4q-2015i

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.10 komentarzy do “Red Bull Mobile, najlepsza sieć na kartę 2015 roku dla serwisu My mobile”

 1. Marek Odpowiedz

  Korzystam z oferty Redbull na kartę taryfa energy 14 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Za 30 zł miesięcznie mam nielimitowane rozmowy na komórki na stacjonarne i nielimitowane smsy i mmsy no i 5GB internetu. Jedyna drobna niedogodnosc to że trzeba co miesiac aktywowac kodem usługę 30 dni bez limitu ale żaden problem laduje konto i aktywuje pakiet i ok wszystko smiga. Co istotne jak sie systematycznie aktywuje usluge 30 dni bez limitu to internet się kumuluje z miesiaca na miesiac. Nazbieralem juz ponad 30GB internetu. Wydaje mi się że wiele osób nie wie o tej ofercie a jest naprawdę bezkonkurencyjna? Pozdrawiam wszystkich hej

 2. red Odpowiedz

  To samo w Virgin, bez konieczności comiesięcznego aktywowania usługi, a i nie kumuluje się internet,wszystko za 29zl,do tego rok ważności konta.Nie czepiam się,natomiast mowa o bezkonkurencyjnosci Redbulla,szczególnie poza nadajnikami LTE conieco przesadzona.

 3. Marek Odpowiedz

  Virgin jak najbardziej ok.To by był następny operator jakiego bym zmienił po Redbull ale nie ma potrzeby. W Virgin brakuje  mi tylko mms no i zasieg czterech sieci to jest super sprawa. Virgin działa tylko na nadajnikach Play i T-mobile. Redbull dziala na nadajnikach czterech operatorów rejestruje sie ręcznie u jakiego mam najlepszy zasieg i gdzie najszybciej dziala internet i wszystko smiga. Na albo działa w automacie. 

  • Kamil

   Mam podobne odczucia, jakby nie było Red Bull Mobile to też raczej wybrałbym Virgin Mobile 🙂

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt