PREMIERA: Najładniejszą belkę informacyjną miał Android 7.0 Nougat

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie wszystkim do gustu przypadł wygląd najnowszego Androida 9.0 Pie. Sporo osób krytykuje zwłaszcza design mocno odmienionej belki informacyjnej. Bez dwóch zdań można powiedzieć, że koncern Google wyraźnie inspirował się owalnymi kształtami przełączników w centrum akcji iOS. Naprawdę trudno jest się nie zgodzić z sympatykami zielonego robota.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chyba najładniejszą, bo rozwijaną belką informacyjną dysponuje Android 7.0 Nougat, nie żadne wydanie 8.0 Oreo czy 9.0 Pie. To właśnie wersja Nougat wprowadziła dwustopniowość jej rozwijania i szybkie włączenie. Oreo natomiast spowodował, że belka była koloru białego podobnie jak pasek nawigacyjny menu w zależności od otoczenia kolorystycznego typu jasna tapeta chociażby. Pie to zaś te brzydkie okręgi.

Zdecydowanie zielonemu robotowi najlepiej do twarzy było w ciemnych szatach Nougata. Także mamy pewien interesujący wniosek. Nie zawsze najnowsza wersja oprogramowania jest tą najlepszą. Idealnym przykładem jest analogiczna historia ze świata komputerów, gdzie Windows 10 wymusza na użytkownikach niejako na siłę aktualizacje. Tymczasem kapitalny Windows 8.1, nie dość że ładniejszy to jeszcze nienachalny.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Najładniejszą belkę informacyjną miał Android 7.0 Nougat”

  1. Kamil97 Odpowiedz

    Prawda. Chociaż przy moim LG G6 na Androidzie 7.0 i 8.0 wygląda tak samo przy tej nakładce. Zobaczę jak będzie z 9.0 Pie w 3Q (#szybciutko) tego roku. Za to 9.0 ma bardzo ładną, odmienionioną belkę regulacji głośności po prawej stronie.

    • Kamil

      Akurat wskaznik glosnosci w nowym Androidzie 9.0 Pie srednio na jeza mi sie podoba

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt