Nadchodzą kolejne zmiany wyglądu w sklepie Google Play [aktualizacja]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

nadchodza-kolejne-zmiany-wygladu-w-sklepie-google-play

Już wkrótce dla użytkowników największego sklepu z aplikacjami, czyli Google Play nadejdzie spora niespodzianka od giganta z Mountain View. Chodzi o zmieniony nieco design programu. Sekcje menu będą teraz posiadały wyraźne tło z zaokrąglonymi ze wszystkich stron rogami. To nie koniec nowości.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Na samą górę wraca tzw. karuzela lub jak kto woli dynamiczny slider. Będą w nim promowane najbardziej wartościowe aplikacje z rozrywkowymi grami na czele. Z pewnością starzy użytkownicy pamiętają, że podobny efekt występował w pierwszych wersjach sklepu, jeszcze pod nazwą Android Market. W pewnym sensie więc Google wraca do przeszłości. Pozostaje zatem nic jak tylko cierpliwie czekać na zapowiadane zmiany przez amerykańskie media technologiczne.

Oby wśród nich doszła również i ta związana z oferowaniem w ramach promocji jednej aplikacji czy gry premium za darmo raz dziennie. Takie rozwiązanie jest dobre dla obu, a nawet trzech stron. W pierwszej z nich deweloper zyskuje reklamę w ogromnej bazie potencjalnych odbiorców. Użytkownik zaś ma aplikację premium za darmo. Google Play z kolei aktywizuje konsumenta do jeszcze większej eksploracji sklepu w poszukiwaniu podobnych tytułów (i to pomimo uiszczania zapewne opłat programistom tworzących przecież płatne pozycje).

[AKTUALIZACJA]

Znakomita informacja nadeszła dla wszystkich miłośników Androida. Nie minęła bowiem nawet doba od opublikowania niniejszej wiadomości, a już można pobierać plik APK z najnowszą wersją sklepu Google Play 5.10.29. Znajdziemy go na podstronie znanego serwisu udostępniającego dane na www.mediafire.com/download/…/Google_Play_Store_5.10.29_80402900.apk.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10082 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “Nadchodzą kolejne zmiany wyglądu w sklepie Google Play [aktualizacja]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt