Nowa wersja sklepu Google Play 6.0.0

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

nowa-wersja-sklepu-google-play-6-0-0

Sklep Google Play już miesiąc temu przechodził drobny lifting wizualny. Teraz przyszła pora na kolejne zmiany. Google Play w wydaniu 6.0.0 to głównie naniesienie następnych modyfikacji graficznych. Te tym razem nie są już jednak tak mocno widoczne jak wcześniej. Oczywiście najnowszy plik z programem znajdziemy w niezawodnym serwisie APK Mirror.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Co ciekawe, sporo się też zmieniło w samych zasadach działania sklepu Google Play. Chodzi o niższą minimalną cenę aplikacji, która aktualnie wynosi 1,79 PLN, a nie jak dawniej 2,99 PLN. Z pewnością więc ze zmian będą zadowoleni użytkownicy często instalujący chociażby małe gry bez uciążliwych reklam. Ponadto deweloperzy mogą liczyć na wyższe zyski dzięki efektowi skali oraz łatwiejszej dostępności swoich tytułów dla konsumentów. Czas teraz na prawdziwą bombę.

Gigant z Mountain View udostępnia w USA funkcję streamingu aplikacji w wyszukiwarce Google. Wyobraźmy sobie sytuację, że szukamy chociażby hotelów na noc w danym programie, ale akurat nie mamy go zainstalowanego fizycznie w telefonie. Z poziomu wyników wyszukiwania Google będzie w stanie symulować wygląd menu danej aplikacji zupełnie tak jakbyśmy ją pobrali z Google Play. Trzeba przyznać, że ta innowacyjna opcja działająca na Androidzie 5.0 Lollipop lub nowszym jest więcej niż przełomowa.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10082 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt