Nie zawsze działa przycisk zwalniania blokady, czyli dziwny bug Nokii Lumia 625 z Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

nie-zawsze-dziala-przycisk-zwalniania-blokady-ekranu-czyli-dziwny-bug-nokii-lumia-625-z-windows-phone

Używając przez ostatnie lata kilka modeli smartfonów można w zasadzie zawsze dojść do wspólnego, przykrego wniosku. Producenci kwestię testowania oprogramowania traktują po łebkach, liczy się tylko szybka premiera telefonu komórkowego. W efekcie później klienci dostają zabugowane babole, gdzie nawet tak podstawowa funkcja jak budzik zaczyna nie działać poprawnie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Czas więc opisać pewien irytujący błąd występujący na Nokii Lumia 625 jeszcze od czasów Windows Phone 8 z dodatkiem Amber. Niestety, nawet Lumia Denim nie pomogła go usunąć. Problem polega na tym, że czasami nie działa w telefonie funkcja odblokowania ekranu. Wciskamy odpowiedni przycisk na obudowie i nic. Innym razem wyświetlacz jakby się aktywował, palił ale tylko na pół gwizdka bez wyświetlenia menu z godziną oraz datą.

To potwierdza, że nie może być tutaj mowy o zepsuciu mechanicznym przycisku zwalniania blokady ekranu. Jeszcze innym razem występuje przedziwny efekt tak jakby obraz był za żaluzjami, gdzie wszystko migocze jak szalone. W najgorszym wypadku po kilku nieudanych próbach odblokowania ekranu dochodzi nawet do zrestartowania telefonu komórkowego. Oby zatem grudniowa premiera Windows 10 Mobile rozwiązała ten zaskakujący i szereg innych kłopotów.

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “Nie zawsze działa przycisk zwalniania blokady, czyli dziwny bug Nokii Lumia 625 z Windows Phone”

 1. Marek Odpowiedz

  Potwierdzam Twoje słowa co do litery. U mnie jeszcze potrafi przy przeglądaniu (tylko niektórych stron) się zawiesić, ale to samo mam na desktopie. Tylko, że na desktopie wiesza się tylko przeglądarka.

  • Kamil

   No to jest już nas dwóch. Zapytam tak z ciekawości na jakim smartfonie Lumia masz ten bug?

  • Kamil

   W zeszlym tygodniu w komunikacji miejskiej autentycznie czlowiek tez z Lumia 625 nie mogl odblokowac telefonu, mial czarny ekran i nie wiedzial co sie dzieje 😐

 2. Marek Odpowiedz

  Też Lumia 625 i to dzięki Twojej rekomendacji. Mam też nieograniczony transfer w Play-u i to też dzięki  przeczytaniu Twojego tekstu. Dodam, że na Internet „z kabla” nie mam szans, bo żadnemu operatorowi się nie opłaca.

  • Kamil

   Znowu mialem dzisiaj ten blad, masakra jakas 😐 Ciekawe czy na innych modelach tez on jest…

  • Kamil

   U mnie na 99% bedzie koniec Windows Phone na rzecz iOS, wlasnie znowu mi sie zrestartowal telefon przy wylaczani Wi-Fi (!). Cierpliwosc mi sie skonczyla 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt