Około 15% baterii zużyjemy na bezprzewodowym słuchaniu muzyki przez Bluetooth 4.0 z LE

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 4,33 na 6)
Loading...

okolo-15-procent-baterii-zuzyjemy-na-bezprzewodowym-sluchaniu-muzyki-przez-bluetooth-4-0-z-le

Z pewnością wielu czytelników serwisu My mobile zadaje sobie pytanie czy warto bawić się w kupno bezprzewodowych słuchawek Bluetooth. Oczywiście chodzi tutaj głównie o kwestie związane z większą prędkością zużywania się baterii na tle tradycyjnych rozwiązań przewodowych. O jakość zaś od dawna nie ma się co martwić.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Za sprawą najnowszych kodeków audio jak chociażby aptX muzyka przesyłana przez Bluetooth powinna zadowolić największych koneserów dźwięku na najwyższym poziomie (tak właśnie jest podczas używania markowych słuchawek Nokia Purity Pro by Monster), gdyż przypomina ona standard płyt kompaktowych CD. Na przełomie lat 90-tych była to ogromna rewolucja na tle szumiących nieco przecież kaset magnetofonowych. Więcej szczegółów o tej technologii znajdziemy na www.aptx.com.

Co ciekawe, wszystkie smartfony Nokia z Windows Phone 8 w aktualizacji Lumia Denim otrzymają wsparcie dla kodeka aptX do strumieniowej transmisji dźwięku. Potwierdza to komunikat na oficjalnej podstronie. Wracając jednak do meritum sprawy, godzina słuchania muzyki na słuchawkach bezprzewodowych przez Bluetooth 4.0 z LE skutkuje około 15% zużyciem baterii telefonu. To naprawdę niezły wynik, zwłaszcza gdy co utwór aktywowany (na zasadzie podświetlenia) był ekran w celu zmiany albumu.

(fot. My mobile studio)

My mobile za dostarczenie sprzętu dziękuje Microsoft Devices Polska.

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Około 15% baterii zużyjemy na bezprzewodowym słuchaniu muzyki przez Bluetooth 4.0 z LE”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt