PREMIERA: Słuchawki Bluetooth po 4 latach są do wyrzucenia

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Po czterech latach strasznie zniszczona, a dokładniej mówiąc mocno zużyta jest bateria iPhona 5S. W efekcie ten kapitalny smartfon w roli tabletu na nieustannie aktywnym podświetleniu ekranu wytrzyma zaledwie 1,5 godziny, choć na początku swojej nowej drogi spokojnie dawał radę nawet i 3,5 godziny. Tak potężnie moc stracił akumulator inteligentnego telefonu komórkowego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co ciekawe, łatwo możemy zmienić mu baterię w serwisie za jedyne 150 PLN i później znowu cieszyć się wręcz nowym iPhonem 5S z wciąż dającym radę iOS 12 na pokładzie (teraz na rynku dostępny jest iOS 14 z widgetami). Podobną analogię można przenieść na słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Apple AirPods oraz wersję Pro. Po czterech latach będą one nadawały się praktycznie do wyrzucenia.

No chyba, że zadowolimy się przeszło połowę krótszym czasem pracy na baterii. Serwis baterii pchełek po tym okresie raczej zupełnie nie będzie się opłacał. Już teraz bowiem kosztują słuchawki AirPods 599 PLN w wybranych sklepach. Najwidoczniej tak jest zaprojektowany świat. Telefony komórkowe należy niestety, choć wciąż sprawne wyrzucać na śmietnik zaledwie po czterech latach, choć tablety spokojnie dają radę działać i sześć wiosen. Inna sprawa to jakość działania starego Androida 4.1 Jelly Bean.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Słuchawki Bluetooth po 4 latach są do wyrzucenia”

  1. Bass Odpowiedz

    Ja mając słuchawki na kablu wymieniałem je czasami nawet kilka razy w roku bo przestawały działać. W 90% przyczyną był zagięty kabel. Od dwóch lat mam słuchawki TWS Philipsa i cały czas działają, a kondycja baterii jest w dobrej formie. Nawet gdy okaże się, że za rok albo dwa bateria przestania działać to i tak będzie lepsze niż wymiana słuchawek co kilka miesięcy.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt